Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Przedszkolaki na komisariacie

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Przedszkolaki na komisariacie

Każdego dnia policjanci z powiatu drawskiego realizują swoje ustawowe zadania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Z reguły to mundurowi odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach, ale bywają dni, kiedy to najmłodsi są gośćmi w naszych jednostkach Policji.

Tym razem Komisariat Policji w Złocieńcu odwiedziły złocienieckie przedszkolaki. Najmłodsi goście dowiedzieli się, na czym polega praca policjanta oraz jak ważne jest mądre korzystanie z numerów alarmowych. Kolejnym punktem wizyty była krótka lekcja o bezpieczeństwie. Mundurowi rozmawiali z przedszkolakami o zasadach poruszania się po drodze, zwłaszcza w drodze do przedszkola i uczyli jak właściwie korzystać z przejścia dla pieszych.

Przedszkolaki na komisariacie


W trakcie wizyty najmłodsi nie tylko zwiedzili budynek komisariatu, ale także zobaczyli sprzęt policyjny oraz przyglądali się bacznie jak pracują policjanci.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej