Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

TIR zderzył się z samochodem osobowym, pół godziny później auto wypadło z drogi.

  • Napisane przez  DSI
Fot. KP PSP Fot. KP PSP

Straż Pożarna w Drawsku Pomorskim informuje o kolejnych dwóch zdarzeniach które miały miejsce w godzinach popołudniowych.

19 września około godziny 15:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Drawsku Pomorskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 10 Kalisz Pomorski - Mirosławiec.

Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym TIR. W wyniku zderzenia doszło do uszkodzenia jednego ze zbiorników paliwa w aucie ciężarowym. W zdarzeniu udział brały cztery osoby, którym nic się nie stało.

Jak informuje KP PSP w Drawsku Pomorskim wprowadzono ruch wahadłowy i wezwano Straż Pożarną z terenu gminy Wałcz, ponieważ było to już na terenie ich powiatu.

TIR zderzył się z samochodem osobowym, pół godziny później auto wypadło z drogi.

Po godzinie 16:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Drawsko Pomorskie - Zarańsko. Auto osobowe wypadło z drogi, w pojeździe była jedna osoba, która została zabrana do szpitala w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej