Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kierowca Suzuki zatrzymany. Był pod wpływem środków odurzających

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Kierowca Suzuki zatrzymany. Był pod wpływem środków odurzających

25– letni mężczyzna został zatrzymany przez drawskich policjantów prewencji po tym, jak wsiadł za kierownicę swojego samochodu, będąc pod wpływem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło na ul. Zakopiańskiej. Patrol prewencji zatrzymał do kontroli drogowej około godziny 23:30 kierującego samochodem osobowym m-ki Suzuki. Kierujący w trakcie kontroli drogowej zachowywał się bardzo nerwowo, a jego wygląd wskazywał, że mógł on być pod wpływem środków odurzających. W wyniku sprawdzenia na zawartość narkotyków w jego organizmie okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem amfetaminy. W trakcie kontroli drogowej mundurowi ujawnili przy mężczyźnie narkotyki, a pojazd, którym poruszał się mieszkaniec jednej z drawskich wsi nie posiadał aktualnych badań technicznych. Co więcej mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna został zatrzymany, a za swój czyn odpowie przed Sądem.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej