Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nie żyje kobieta w Suliszewie. Policjanci, którzy jechali do tragicznego wypadku mieli kolizję

  • Napisane przez  DSI
Nie żyje kobieta w Suliszewie. Policjanci, którzy jechali do tragicznego wypadku mieli kolizję

Tragicznie rozpoczął się poniedziałek w gminie Drawsko Pomorskie. Przed godziną 13. Doszło tam do wypadku, w wyniku którego zginęła kobieta.

Przed godziną 13. W poniedziałek 9 maja służby ratownicze z Drawska Pomorskiego otrzymały informację o zdarzeniu na terenie zakładu drzewnego w miejscowości Suliszewo.

Jak się okazało w wyniku nieszczęśliwego wypadku przygnieciona została kobieta. Niestety nie udało się jej uratować. Tragiczne zdarzenie potwierdziła nam Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim mł. asp. Karolina Żych

Wysłany na miejsce zdarzenia patrol policji nie dotarł. Na ulicy Złocienieckiej w Drawsku Pomorskim doszło do kolizji pojazdów z udziałem radiowozu. Na szczęście funkcjonariuszom nic się nie stało.

Na miejsce tragicznego wypadku zostały wysłane kolejne patrole.

Według nieoficjalnych informacji kobieta doznała urazu na skutek przejechania jej przez pojazd poruszający się po terenie zakładu. Na tą chwilę Policja nie udziela informacji o przebiegu tego zdarzenia.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej