Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Fajna nagroda podczas 21. edycji Rajdu Bobra

  • Napisane przez  DSI
Fajna nagroda podczas 21. edycji Rajdu Bobra

Na 7. maja odbędzie się jubileuszowa 21. edycja Rajdu Bobra. To otwarty turystyczny rajd nawigacyjny dla samochodów osobowych, drogami nieutwardzonymi, organizowany w ramach cyklu imprez terenowych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL. Tym razem organizatorzy mają fajną nagrodę dla uczestników.

Na trasie zawodnicy poruszają się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Żadne z przygotowanych zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach.

Zbiórka uczestników planowana jest na godz. 8.45 na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3., Start ok. godz. 9.30.  Zakończenie rajdu obędzie się podczas ogniska integracyjnego. Nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestników biorących udział w rajdzie.

Jest natomiast nagroda o której warto wspomnieć. Firma Renault Polmotor ponownie została partnerem wiosennej edycji Rajdu Bobra. Partner już po raz drugi ufundował nagrodę specjalną w postaci vouchera na samochód na weekend z pełnym bakiem paliwa. Również ta nagroda zostanie wylosowana spośród wszystkich załóg biorących udział w rajdzie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej