Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kalisz Pomorski za pozyskane środki zakupi dla dzieci 398 komputerów i dostęp do internetu

  • Napisane przez  DSI
Kalisz Pomorski za pozyskane środki zakupi dla dzieci 398 komputerów i dostęp do internetu

Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR top program, w którym gmina będzie mogła kupić komputery dla dzieci. Wzięła w nim udział również gmina Kalisz Pomorski. Do tego programu zakwalifikowanych zostało 398 uczniów z terenu gminy.

W ramach programu gmina Kalisz Pomorski otrzyma dofinansowanie w wysokości 1.571.247,00zł . Środki zostaną przeznaczone na zakup laptopów, komputerów stacjonarnych oraz tabletów dla dzieci zamieszkujących teren gminy, uczących się w szkole podstawowej lub średniej, których rodzice, dziadkowe lub pradziadkowie pracowali w Państwowym Gospodarstwie Rolnym.

Jak informuje urząd dofinansowanie trafi do 398 uczniów, mieszkańców Gminy Kalisz Pomorski, którzy w drodze naboru przeszli pozytywnie wszelkie formalności.Oprócz komputerów i tabletów gmina w tej cenie o urządzeń zakupi mieszkańcom dostęp do internetu na dwa lata, oprogramowanie biurowe oraz ubezpieczy urządzenia.

Gmina Kalisz Pomorski po podpisaniu umowy o grant poinformuje beneficjentów o dalszych krokach w celu zakupu i przekazania sprzętu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej