Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na dworze jeszcze ciepło a morsy już szykują się do sezonu

  • Napisane przez  DSI
Fot. Lodołamacze Fot. Lodołamacze

Mamy lato, jednak Morsy z Kalisza Pomorskiego niecierpliwie wyczekują zimniejszych dni, kiedy będą mogli porządnie zmarznąć. Postanowili rozpocząć przygotowania do sezonu zimowego już teraz i pozyskali na to środki.

28 sierpnia na Plaży Miejskiej w Kaliszu Pomorskim przygotowania do sezonu morsowania rozpoczną pokazem ratownictwa wodnego i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. To wydarzenie będą realizować w ramach projektu „ZDROWIE I EKO PRZYGOTOWANIA DO SEZONU MORSOWANIA”

Środki na realizację swojego celu pozyskali z programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „ Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. Część funduszy dołożyła również gmina Kalisz Pomorski.

Na dworze jeszcze ciepło a morsy już szykują się do sezonu

Lodołamaczy, czyli morsy z Kalisza Pomorskiego wspierają: Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu Pomorskim  i WOPR Powiatu Drawskiego, które pomogą w realizacji projektu.

Na dworze jeszcze ciepło a morsy już szykują się do sezonu

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej