Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Inauguracja kampanii wyborczej komitetu Burmistrza Ptaka - mieszkańcy dają dowód poparcia

  • Napisane przez  KWW Nasza Gmina Nasz Powiat To MY (artykuł sponsorowany)
  • Galeria
Zbigniew Ptak prezentuje kandydatów. Zbigniew Ptak prezentuje kandydatów.

Przy wypełnionej po brzegi sali kinowej Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego odbyła się inauguracja  kampanii wyborczej Burmistrza Drawska Pomorskiego Zbigniewa Ptaka, który jest liderem Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina Nasz Powiat – to My. Spotkanie rozpoczął występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod przewodnictwem dyrygenta Tomasza Stawickiego. W dalszej kolejności zaprezentowany został spot wyborczy, który będzie transmitowany w telewizji regionalnej. 

Ważnym i merytorycznym punktem spotkania była prezentacja programu wyborczego przez lidera komitetu Zbigniewa Ptaka. W swoich założeniach odnosi się on do działań w obrębie gminy i powiatu. Jest szczegółowy i określa konkretne zadania. Odróżnia go to od sloganów prezentowanych przez inne ugrupowania. Po dawce merytorycznych informacji przyszedł czas na rozluźnienie. Wykorzystali go karatecy, których poprowadził Karol Korczyński, jeden z kandydatów komitetu do rady powiatu. 

Najważniejszym punktem była jednak oficjalna prezentacja kandydatów. Podkreślone zostało to, że komitet wystawia pełen skład do Rady Miejskiej w Drawsku Pomorskim, a także kandydatów do rady powiatu drawskiego we wszystkich trzech okręgach. Zbigniew Ptak podczas inauguracji mówił, że w kolejnej kadencji będzie realizował  rozpoczęte działania i inwestycje, ale będzie chciał postawić na współpracę.  W odniesieniu do powiatu głównym elementem działań będzie naprawa stanu służby zdrowia i zmiana polityki oświatowej.  Na zakończenie wystąpiła w tanecznym układzie Małgorzata Zielińska a śpiewała Klaudia Zielińska. Spotkanie zakończyło się dyskusją i spotkaniem przy kawie i doskonałym torcie wypieczonym w piekarni Kazimierza Pokutyńskiego.

  • Więcej informacji nt. kandydatów KWW Nasza Gmina Nasz Powiat - To MY można się dowiedzieć na stronie drawskowybory.pl


 

  • Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina Nasz Powiat – To My. 
  • DSI nie odpowiada za treść przekazanych materiałów. 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej