Mieszkaniec Złocieńca bohaterem w akcji zatrzymania kierowcy w Czaplinku

  • Napisane przez  sierż. sztab. Karolina Żych
Mieszkaniec Złocieńca bohaterem w akcji zatrzymania kierowcy w Czaplinku

Do bohaterskiego ujęcia doszło wczoraj około godziny 17-tej na terenie Czaplinka. Mieszkaniec Złocieńca jadąc ulicą Dąbrowskiego zauważył, że poruszający się przed nim samochód marki Skoda zjeżdżał ze swojego pasa ruchu i zajeżdżał drogę innym pojazdom.

Mężczyzna wyprzedził kierującego Skodą, zajechał jemu drogę i zmusił go do zatrzymania pojazdu, a następnie wyjął kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając dalszą jazdę. Kierujący po opuszczeniu pojazdu próbował szarpać się z mężczyzną, który go zatrzymał. Widząc to kolejny kierowca dołączył do obywatelskiej akcji i do czasu przyjazdu patrolu Policji agresywny mężczyzna w asyście dwóch kierowców oczekiwał przy swoim samochodzie.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim przejęli pijanego mężczyznę. Wykonane badanie wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto ustalono, że nie był to pierwszy raz, kiedy 49-letni mężczyzna, mieszkaniec Czaplinka, wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto