Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Udany Bieg Rybaka po raz trzeci – fotorelacja dla zawodników i kibiców

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

112 zawodników na biegu głównym na  11 km.  136 biegaczy w próbie na 5,5 km i 46 chodziarzy w NORDIC WALKING - 5,5 KM. To krótkie statystyki  III Biegu Rybaka w Czaplinku.

Organizatorzy stowarzyszenie Rundorfina z Czaplinka stanęła na wysokości zadania, również dzięki wsparciu partnerów i sponsorów.

Biegacze chwalili za trasę, która była szybka i ładna, czemu nie trudno się dziwić bo wiodła nad jeziorem Drawsko.

Najlepszy w biegu na 5,5 km okazał się Karol Baliński z Drawska Pomorskiego czasem 20:14. Drugi z 11 s. straty by Eryk Witkiewicz  z Białogardu. Jako trzeci  przybiegł Ryszard Szacho-Głuchowicz ze stratą 26 s do lidera.

W biegu na 5,5 km najszybsza była Agnieszka Kaczor (4 w OPEN). Jako druga przybiegła Anna Mrotek (9 OPEN), a trzecia Małgorzata Szabłowska.

W Nordic Walking najlepszy był Piotr Romanowicz, za nim doszedł Krzysztof Pyrek a trzeci był Stanisław Lenartowicz. Wśród Pań najlepsza okazała się Urszula Wojtczak z Czaplinka. Druga doszła Dorota Gutkowska (Szczecinek) , a trzecia Aleksandra Korybska (Biały Bór).

W biegu głównym zwyciężył Tomasz Perlik z Miastka z czasem na 11 km 38:53. Za nim z prawie 2 min stratą przybiegł Grzegorz Woźniak z Krajenki. Trzeci z czasem 41:10  był Marcin Prendecki z Wałcza. Najlepsze Panie to Olga Zatoń, Bożena Łuc i Justyna Hałka.

Miejscem organizacji zawodów był stadion miejski. Wcześniej był to rynek w Czaplinku.  Co ważne imprezę wspierają władze miasta. Marcin Naruszewicz objął III Bieg Rybaka Honorowym Patronatem Burmistrza Czaplinka.

Zapraszamy do relacji fotograficznej, a za chwilę więcej zdjęć na profilu fotoreportera

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej