Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Terapeuci z placówki w Gudowie szkolili się ze stymulacji bazalnej

  • Napisane przez  OREW, DSI
Fot. OREW Fot. OREW

Terapeuci z placówki z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego i Niepublicznego Przedszkola "Tęczowa Kraina" w Gudowie wciąż doskonalą swoje umiejętności i zdobywają wiedzę by być jeszcze lepszymi specjalistami w swej dziedzinie.

Teraz szkolili się w 3 dniowym kursie ze Stymulacji Bazalnej, w trakcie którego mogli zgłębić metody skutecznej rehabilitacji i formy wsparcia by w przyszłości móc pomóc dzieciom i młodzieży o głębokim stopniu niepełnosprawności.

Terapeuci z placówki w Gudowie szkolili się ze stymulacji bazalnej

Szkolenie prowadziła Teresa Wysocka, międzynarodowy i licencjonowany ekspert z zakresu Stymulacji Bazalnej, która z uczestnikami podzieliła się swoim doświadczeniem.

Stymulacja bazalna profesora A. Fröhlich'a narodziła się w latach 70-tych w Niemczech w Ośrodku Opieki Specjalnej (Landstuhl). Jest to przede wszystkim koncept rehabilitacji i wsparcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z głęboką niepełnosprawnością intelektualną, osób dotkniętych niepełnosprawnością, która maksymalnie ogranicza ich własną aktywność, od niemowlęcia w ciężkim stanie, do osoby dorosłej w stanie śmierci klinicznej. (niepelnosprawni.koszalin.pl)

Terapeuci z placówki w Gudowie szkolili się ze stymulacji bazalnej

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej