Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mikołajki nie tylko w mieście

  • Napisał 
Mikołajki nie tylko w mieście

6 grudnia to dzień wielkich wrażeń dla dzieci, które czekają na spotkanie z św. Mikołajem. Miasta organizują takie imprezy. Wato jednak wspomnieć, że również w mniejszych miejscowościach odbywają się zabawy świąteczne. Tak właśnie było w Suliszewie

Na imprezę dzieci zaproszono do świetlicy wiejskiej, angażując środki funduszu sołeckiego. Dzięki temu dzieci miały zapewnioną profesjonalną usługę animacyjną. W organizację bezpośrednio włączyły się także Agnieszka Bartnik, Joasia Hrynkiewicz i Monika Kobyłt.

Całość zabawy poprowadziła pomocnica św. Mikołaja o imieniu Kasia (animator z Połczyna Zdroju). W trakcie ponad trzygodzinnej imprezy dzieci miały zapewnione wiele atrakcji.
Były zabawy z chustą animacyjną, wesołe konkurencje drużynowe, ubierały choinkę, śpiewanie i taniec przy zimowych utworach. Nie brakowało słodkości, a co dla dzieci bardzo ważne mogły dotknąć, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z postaciami z ulubionych bajek.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej