II Bieg Rybaka przyciągnął ponad 400 uczestników

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Zakończył się II Bieg Rybaka w Czaplinku. Zawody biegowe Czaplinka można uznać za udane, a organizatorzy bardzo się starali.

Andrzej Kuśmider zwycięzcą biegu na 11 km

Grupa Biegowa Rundorfina wspierana przez miasto, instytucje, zakłady i osoby prywatne w biegu głównym przygotowała dwa dystanse (11 i 5,5 km). Oprócz tego były konkurencje biegowe dla młodzieży i najmłodszych na dystansach od 100 m do 1200 m.

Na dystansie 11 km najszybciej pobiegł Andrzej Kusmider z czasem 38:05 i średnim tempem 3:27. Andrzej bardzo się cieszył że udało mu się wygrać w jego mieście. Za nim przybiegł Radosław Mydło ze strata 2:07. Trzeci był Krzysztof Wróblewski z czasem 20:10.

Najlepszy w biegu na 5,5 km okazał się Łukasz Wojtniszak który pokonał dystans w czasie 20:17.  Drugi był Paweł Połubiński, a trzeci Cyprian Chwiałkowski.

W dystansie 5,5 km Nording Walking najlepiej poszedł Piotr Romanowicz. Udało mu się ukończyć dystans po 34:29, za nim z 42s stratą doszedł Krzysztof Pyrek. Trzeci Był Bernard Bubwiński.

Uczestnicy biegu chwalili organizatorów za bogate pakiety, zaangażowanie i przygotowanie. Potknięciem był pomiar czasu. W tej sprawie wydany został komunikat, w którym przeproszono za błędy w pomiarach. Firma która obsługiwała bieg starała się wszystkie błędy poprawić.

Organizatorom życzymy kolejnej udanej imprezy.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto