Złodziej okradł samochód. Sprawcę nagrała kamera. Video

  • Napisane przez  St. sierż. Karolina Żych
Fot. Materiały Policji Fot. Materiały Policji

Policjanci z Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Złocieńcu zaraz po zgłoszonym zdarzeniu ustalili sprawcę i odzyskali skradzione mienie.

Kilka dni temu mieszkaniec powiatu chodzieskiego zaparkował samochód pod jednym ze złocienieckich sklepów i udał się na zakupy. W tym czasie, z otwartego samochodu nieznany sprawca dokonał kradzieży torby z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 6500 zł.

Złocienieccy funkcjonariusze od razu wytypowali sprawcę, który mógł dokonać tej kradzieży. W celu wykrycia sprawcy użyto psa tropiącego z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, który podjął trop i wskazał w którym kierunku udał się sprawca. Kryminalni sprawdzili także nagranie z kamery znajdującej się w samochodzie, która zarejestrowała mężczyznę oddalającego się z miejsca kradzieży.

Skradzione dokumenty wraz z częścią pieniędzy odzyskano, a 37 – letni mieszkaniec Złocieńca, wielokrotnie karany w przeszłości, został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu, a o wymierzeniu kary zadecyduje sąd.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto