Stypendia naukowe i sportowe Burmistrza Drawska rozdane
- Napisał ADAM
W ostatni dzień szkoły przed feriami zimowymi, 14 lutego odbyła się w Drawsku Pomorskim Gala Nauki. Miejscem wręczenia stypendiów było Drawskie Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego. Na gali docenieni zostali najzdolniejsi uczniowie i sportowcy szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Drawsko Pomorskie. Wręczenia stypendiów dokonał Burmistrz Zbigniew Ptak wraz z dyrektorami poszczególnych szkół. Na sali obecni byli również radni, nauczyciele i pracownicy urzędu miejskiego.
Uroczystość prowadziła Monika Chmielecka, kierownik Referatu Spraw Społecznych.
Przyznane stypendia za I semestr roku szkolnego 2013/2014
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim
- Stypendium naukowe
Nazwisko i imię |
Klasa |
Zachowanie |
Bogusz Lidia Maria |
V |
Wzorowe |
Czubek Patrycja |
VI |
Wzorowe |
Wawruniak Arkadiusz |
VI |
Bardzo dobre |
Bołtacz Jakub |
IV |
Wzorowe |
Lipiński Jakub Piotr |
V |
Wzorowe |
Karbowiak Ewelina |
VI |
Bardzo dobre |
Karpińska Oliwia |
VI |
Bardzo dobre |
Szulkowska Marita |
VI |
Bardzo dobre |
Hofman Nikola |
IV |
Wzorowe |
Szynkaruk Grzegorz |
IV |
Wzorowe |
Zdyr Patrycja |
IV |
Bardzo dobre |
Kałucka Gabriela |
IV |
Wzorowe |
Puzyrewski Mariusz |
IV |
Bardzo dobre |
Ciećwierski Antoni |
IV |
Wzorowe |
Otłowska Maria |
IV |
Bardzo dobre |
Tkacz Dominik |
IV |
Wzorowe |
Ostapowicz Kinga |
IV |
Wzorowe |
Skórka Wiktoria |
IV |
Bardzo dobre |
Gutowicz Aleksandra |
IV |
Bardzo dobre |
Szadziewicz Jakub |
V |
Bardzo dobre |
Wajda Weronika |
V |
Wzorowe |
Wrona Natalia |
V |
Wzorowe |
Grażewicz Iga |
V |
Bardzo dobre |
Zdyb Małgorzata |
V |
Bardzo dobre |
Bagiński Mikołaj |
V |
Bardzo dobre |
Czyż Tymoteusz Jakub |
V |
Bardzo dobre |
Olesińska Paulina |
V |
Bardzo dobre |
Rogiński Michał |
V |
Bardzo dobre |
Wytracz Weronika Zofia |
VI |
Wzorowe |
Pilipiec Julia |
VI |
Bardzo dobre |
Radlińska Alina |
VI |
Bardzo dobre |
Krawczyk Klaudiusz |
VI |
Bardzo dobre |
Enders Julia |
VI |
Bardzo dobre |
Buszta Jakub |
VI |
Bardzo dobre |
Oziero Zuzanna |
VI |
Wzorowe |
Zwindowska Sylwia |
VI |
Wzorowe |
Rasiński Kacper |
VI |
Bardzo dobre |
Janda Patrycja |
VI |
Bardzo dobre |
- Stypendium sportowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
|
Zdyr Patrycja |
IV |
Bardzo dobre |
Złoty medal w kumite w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 Brązowy medal w kata w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 Brązowy medal w kumite w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 10.11.2013” |
Gloc Aleksandra |
IV |
Bardzo dobre |
Złoty medal w kata w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 |
Skórka Wiktoria |
IV |
Bardzo dobre |
Złoty medal w kata w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 Brązowy medal w kumite w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 Brązowy medal w kumite w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 10.11.2013” |
Olszewska Ilona |
V |
Bardzo dobre |
Brązowy medal w kumite w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 |
Ładny Damian |
VI |
Dobre |
Zawodnik Kadry Wojewódzkiej Młodzików, bierze udział w rozgrywkach międzywojewódzkich o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. |
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mielenku Drawskim
- Stypendium naukowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
Stankowska Julita |
IV |
wzorowe |
Furman Michał |
IV |
bardzo dobre |
Aleniak Anna |
V |
wzorowe |
Kaczyńska Wiktoria |
V |
bardzo dobre |
- Stypendium sportowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
Osiągnięcia sportowe |
Aleniak Anna |
V |
wzorowe |
półfinały wojewódzkie
|
Kaczyńska Wiktoria |
V |
bardzo dobre |
|
Patyna Magdalena |
V |
bardzo dobre |
|
Martyna Bartosiewicz |
V |
wzorowe |
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nętnie
- Stypendium naukowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
Targus Wiktoria |
IV |
Bardzo dobre |
Nickowski Miłosz |
V |
Wzorowe |
Szeremecka Magda |
V |
Wzorowe |
Nickowska Gabriela |
VI |
Bardzo dobre |
Jagieła Magda |
VI |
Bardzo dobre |
- Stypendium sportowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
Osiągnięcia sportowe |
Musiałkowski Łukasz |
VI |
Dobre |
I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego, I miejsce w Miejsko-Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, I miejsce w Międzyszkolnych Biegach Przełajowych z Janem Pawłem II w III Tysiąclecie, w swojej kategorii wiekowej |
- Uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim
- Stypendium naukowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Zachowanie |
Stopień stypendium |
Sadowski Maciej |
III |
wzorowe |
I |
Słysz Filip |
II |
wzorowe |
I |
Kłysiak Karolina |
I |
wzorowe |
II |
Zbożnik Zofia |
II |
wzorowe |
II |
Olender Izabela |
I |
wzorowe |
II |
Kraska Maciej |
II |
wzorowe |
II |
Kałucka Adriana |
III |
wzorowe |
II |
Jędrzejczak Joanna |
III |
wzorowe |
II |
Bartnik Oliwia |
I |
wzorowe |
II |
Tomasz Nowakowski |
I |
wzorowe |
II |
Chmielecka Martyna |
I |
wzorowe |
II |
Soroko Kacper |
I |
wzorowe |
II |
Półgrabska Anna |
II |
wzorowe |
II |
Szydłowska Weronika |
II |
wzorowe |
II |
Szyszczakiewicz Julia |
I |
bardzo dobre |
II |
Długosz Maja |
III |
wzorowe |
II |
Buszta Weronika |
III |
wzorowe |
II |
Jarzyna Konrad |
I |
wzorowe |
II |
Bobrowicz Agata |
I |
wzorowe |
II |
Głogowski Adrian |
I |
wzorowe |
II |
Woraczek Cezary |
III |
wzorowe |
II |
Karow Rafał |
III |
wzorowe |
II |
Skórka Patryk |
III |
bardzo dobre |
II |
Rompało Katarzyna |
III |
wzorowe |
II |
Kaczmarek Jakub |
I |
wzorowe |
III |
Gilewicz Edyta |
II |
wzorowe |
III |
Worona Kinga |
III |
wzorowe |
III |
Pyszka Aleksandra |
III |
wzorowe |
III |
Tateja Julia |
I |
wzorowe |
III |
Dworkiewicz Monika |
III |
wzorowe |
III |
Milczarek Karolina |
II |
wzorowe |
III |
Lewandowski Michał |
II |
wzorowe |
III |
Strajch Natalia |
II |
wzorowe |
III |
Kołodziejczyk Patrycja |
II |
wzorowe |
III |
Kucharska Urszula |
I |
wzorowe |
III |
Tkacz Sebastian |
III |
wzorowe |
III |
Ślusarska Monika |
III |
wzorowe |
III |
Pawłowska Aleksandra |
III |
wzorowe |
III |
Janusz Aleksandra |
III |
wzorowe |
III |
Wiśniewska Justyna |
III |
bardzo dobre |
III |
Sarzała Patrycja |
III |
wzorowe |
III |
- Stypendium sportowe
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Osiągnięcia sportowe |
Zachowanie |
Chmielecka Martyna |
I |
- III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
wzorowe |
Bartnik Oliwia |
I |
- VI miejsce w Gimnazjadzie w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych - III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
wzorowe |
Guziak Aleksandra |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
bardzo dobre |
Kaczmarek Sara |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
wzorowe |
Świercz Aleksandra |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
dobre |
Mendel Ewelina |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
bardzo dobre |
Trojanek Patrycja |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
dobre |
Korpysa Kaja |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
dobre |
Wiska Eliza |
I |
- III miejsce w kata kadetek 12-13 lat na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – Legnica 29.11.2013 – I miejsce w kata kadetek 12-13 lat na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 - I miejsce w kumite kadetek 12-13 lat na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – Świnoujście 21-22.09.2013 - II miejsce w kata kadetek 12-13 lat na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – Sieradz 12.10.2013 - II miejsce w kumite kadetek 12-13 lat na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin – Szczecin 10.11.2013 - VI miejsce w Gimnazjadzie w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Tychowo 17.10.2013 |
wzorowe |
Andruszko Stanisław |
I |
- II miejsce w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin – Legnica 29.11.2013 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Sieradz 12.10.2013 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Świnoujście 21 -22.09.2013 |
bardzo dobre |
Owczarek Tomasz |
I |
- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Chalenge – Szczecin 10.11.2013 |
wzorowe |
Wanagiel Patrycja |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze |
wzorowe |
Wróbel Karolina |
I |
- III miejsce Półfinałach Wojewódzkich IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Kategorii Dziewczęta Starsze 27 09.2013 - Dygowo |
bardzo dobre |
Maciejewska Katarzyna |
II |
- VI miejsce w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Gimnazjada - IV miejsce w Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Biegach na Orientację - II miejsce w Pucharze Polski Północnej - III miejsce w zawodach międzywojewódzkich -III miejsce w klubowych mistrzostwach Polski |
wzorowe |
Półgrabska Anna |
II |
- VI miejsce w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Gimnazjada |
wzorowe |
Morawska Weronika |
II |
- VI miejsce w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych 17.10.2013 Tychowo |
dobre |
Janicka Agata |
II |
- VI miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
dobre |
Krzywicka Klaudia |
II |
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wzorowe |
Oleszkiewicz Roksana |
II |
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Domański Dawid |
II |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Kujawka Michał |
II |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Kraska Maciej |
II |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wzorowe |
Wiski Wiktor |
II |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Kochańczyk Bernard |
II |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim - Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Karow Katarzyna |
II |
- VI miejsce w Gimnazjadzie w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
dobre |
Dolak Przemysław |
III |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
dobre |
Lalewicz Patrycja |
III |
- VI miejsce w Gimnazjadzie w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wzorowe |
Kałucka Adriana |
III |
- VI miejsce w Gimnazjadzie w Finałach Wojewódzkich w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wzorowe |
Miazga Marcin |
III |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Skórka Patryk |
III |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Gibas Klaudia |
III |
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Tychowie |
dobre |
Młyński Patryk |
III |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |
Kiewlak Maciej |
III |
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
bardzo dobre |