Nocny Patrol Rowerowy przejechał drogami Drawska Pomorskiego

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Kilkudziesięciu śmiałków postanowiło wziąć udział w Nocnym Patrolu Rowerowym zorganizowanym w piątek, 25 sierpnia przez dwa portale informacyjne naszego regionu DrawskoPomorskie.com oraz DSI. Wspierało nas wiele firm, osób i instytucji. Kto ? Zobaczyć możesz na końcu artykułu.
Gdy zaczęło zachodzić słońce, na placu Leopolda Kuczerawego otwarte zostało biuro rajdu, gdzie amatorzy dwóch kółek mogli się zarejestrować odebrać pakiet startowy, wpisać na listę i zasięgnąć dodatkowych informacji. Przed 21. Był czas na odprawę i prezentację przewodników rajdu.


Później parada przez miasto rozświetlonymi rowerami i pozdrowienia od mieszkańców Drawska oraz kierowców pojazdów. Kiedy rowerzyści wyjechali z miasta wokół była już ciemność. Na szczęście każdy rower miał oświetlenie, a niektóre pojazdy mocą świetlną dorównywały samochodom.
Rowerzyści jechali szlakiem, który miał długość 30 km. Dla jednych to dużo, dla innych w sam raz. Wszyscy dali radę. Najdłuższym przystankiem był ten w Mielenku Drawskim. Tam rowerzyście zatrzymali się przy świetlicy gdzie było ognisko, kiełbaski i ciasto oraz zabawy.
Po odpoczynku około 1. rowerzyści dotarli do Drawska Pomorskiego.
Dziękujemy Wam za udział, a sponsorom za wsparcie.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Nocny Patrol Rowerowy
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto