Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Groźny wypadek rano na DW 175. Znów pojazd wojsk amerykańskich

  • Napisane przez  DSI
Fot. Lokalny Reporter.pl Fot. Lokalny Reporter.pl

W godzinach rannych 6 września doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej175. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Poźrzadło Wielkie. Poszkodowani zostali w wypadku ludzie.

Około godziny 9. Rano  kierujący pojazdem wojskowym należącym do armii amerykańskiej prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i zjechał z  drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia wezwano strażaków z Drawska Pomorskiego oraz z OSP Kalisz Pomorski i Poźrzadło Wielkie, zespół ratownictwa medycznego, Policję i Żandarmerię Wojskową.

Groźny wypadek rano na DW 175. Znów pojazd wojsk amerykańskich

Z uwagi na stan osób poszkodowanych zadysponowano również zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się wstępnie dowiedzieliśmy dwie osoby zostały ranne, w tym jedna zabrana przez zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Druga trafiła do szpitala im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim.

Groźny wypadek rano na DW 175. Znów pojazd wojsk amerykańskich

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej