Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powiat Drawski wyda nowy przewodnik

  • Napisane przez  Karolina Podolska
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

18 lipca rozstrzygnięty został konkurs na wsparcie wydawnictw promocyjnych realizowanych przez członków Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w roku 2023., w wyniku którego Powiat Drawski otrzymał dofinansowanie w wysokości 4.000 zł.

Do konkursu na wsparcie wydawnictw zgłoszonych zostało 13 projektów. Były to przede wszystkim foldery, katalogi i mapa – zarówno nowe, jak i wznowienia wcześniej zrealizowanych wydawnictw. 

Dofinansowanie przyznano następującym wydawnictwom:

  • Gmina Borne Sulinowo: „Borne Sulinowo – Daj się oczarować”
  • Gmina Miasto Kołobrzeg – Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu: „Miejski szlak fortyfikacji. Atrakcje”
  • Powiat Drawski: „Powiat Drawski dla aktywnych”

„Powiat drawski dla aktywnych” to turystyczny zestaw, w skład którego wejdzie mapa turystyczna powiatu drawskiego, mapa historyczna "Dramburg - Falkenburg - Tempelburg - Kallies" z reprintami przedwojennych materiałów kartograficznych, planów miast i archiwalnych zdjęć, mapa kajakowa rzeki Drawy oraz informator turystyczny o szlakach pieszych, rowerowych i przyrodniczych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej