Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Filipa Płażalskiego ponownie zobaczymy w telewizji. Dotarliśmy również do nagrania, które było zgłoszeniem chłopca do Mam Talent

  • Napisane przez  DSI
Fot. TVN Fot. TVN

Występ Filipa Płażalskiego z Drawska Pomorskiego w programie Mam Talent odniósł duży sukces. Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment byli zachwyceni występem chłopca. Wtedy młody artysta z Drawska Pomorskiego wykonał „Time To Say Goodbye”. 

Teraz mamy dla Was kolejne dobre informacje dotyczące Filipa.

Filip w tym tygodniu zaprezentuje się ponownie w TVN. Wykona również dwa utwory.

Młody drawszczanin, którego nauczycielką i mentorką jest Agnieszka Szpargała będzie gościem Dzień Dobry TVN. Nie wiemy kto, oprócz Filipa zasiądzie na kanapie, ale stanie się to w środę, 20 października.

 

10-letni Filip z Drawska Pomorskiego swój debiut operowy zaliczył w kościele na I Komunii Św. Film z jego występu stał się hitem lokalnego portalu – pisała zaraz po występie ESKA,

a Agnieszka Chylińska nazwała młodego śpiewaka Ronaldem polskiej opery.

Rodzice w sieci udostępnili nagranie zgłoszenia do eliminacji w Mam Talent. Zostało ono przygotowane przez Adama Cygan i Sebastiana Groszka przy wsparciu technicznym Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej