Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Sadząc las zarobili pieniądze dla chorej Julii i Natalii. Teraz akcja przenosi się do Czaplinka

  • Napisane przez  DSI
Fot. OSP Czarne Wielkie Fot. OSP Czarne Wielkie

16 października odbyła się akcja charytatywnego sadzenia lasu.

Zakład Usług Leśnych, którego właścicielem jest Marek Bulczak zaproponował pracę przy odnowieniu lasu w Leśnictwie Buczyny. Nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że całość zarobionych pieniędzy ma zostać przekazana dla chorych na mukowiscydozę Julii i Natalii Niedziela.

Na tę propozycję odpowiedzieli strażacy z OSP Czarne Wielkie, a z nimi lokalna młodzież. Akcja charytatywnego sadzenia lasu odbyła 16 października w Leśnictwie Buczyny. Tego dnia zarobiono sadząc las 5000 zł. Środki zostaną przekazane na leczenie dziewczyn.

Sadząc las zebrali 5 tys. zł. dla chorych Julii i Natalii. Teraz akcja przenosi się do Czaplinka

Jak informują nas strażacy OSP Czarne Wielkie udało się do lasu na terenie Leśnictwa Buczyny tym razem nie gasić, a sadzić las dla Mukoniedzielek. Pomysłodawcą akcji był Marek Bulczak. Będziemy również na następnej akcji sadzenia dla dziewczyn.

Kolejne sadzenie Lasu dla Julii i Natalii odbędzie się 6 listopada na terenie Nadleśnictwa Czaplinek – już są chętni, jednak wiemy, że liczba miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej