Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tak obchodzono Dzień Edukacji Narodowej w Ostrowicach

  • Napisane przez  SP
Fot. SP Fot. SP

14 października podobnie jak w wielu szkołach obchodzone był święto polskiej szkoły. Potocznie zwany jest również Dniem Nauczyciela.

Jest on okazją, aby wyrazić wdzięczność i złożyć najserdeczniejsze życzenia nauczycielom, ale również pracownikom, którzy w szkole i dla szkoły pracują.

W szkole w Ostrowicach od rana trwały przygotowania do uroczystej akademii. Uroczystość przygotowała Marta Grochowska wraz z Karoliną Albin, oprawę plastyczną zapewniła Renata Krynicka. Akademię rozpoczęli najmłodsi uczniowie oddziału przedszkolnego.

Następnie uczniowie z klasy II oraz III zaśpiewali piosenkę pt. „Szkolne życzenia”. Po nich humorystyczną scenkę z interwencji w Szkole Podstawowej w Ostrowicach przedstawiła pani reporter – Kornelia Duda.

Uczniowie z młodszych klas skierowali do nauczycieli i wychowawców ciepłe słowa podziękowania oraz życzenia. Ich wyrazem były serca, które zostały wręczone każdemu z pracowników.

Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy II i III zaprezentowali układ taneczny do piosenki „Jerusalema”.

Po zakończeniu uroczystości Dyrektor Szkoły Elżbieta Kozłowska wraz z Martą Grochowską wręczyły mistrzom tabliczki mnożenia certyfikaty oraz medale.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej