Nagroda firmy ECN: Skafander ma już właściciela

  • Napisane przez  Projekt Jezioro Tajemnic
Fot. SP Fot. SP

Podczas sesji Rady Powiatu Drawskiego w dniu 21 grudnia br. Starosta Stanisław Kuczyński wraz z Mariuszem Kurowskim z firmy ECN- Systemy Nurkowe wręczyli nagrody dla laureatów konkursu „Odkryj Jezioro Tajemnic z Bare”.

Przypomnijmy, że spośród nadesłanych z terenu całej Polski relacji z nurkowania w jeziorze Drawsko w ramach Akcji Eksploracyjno-Historycznej „Jezioro Tajemnic” Jury konkursowe wybrało doskonały i bardzo pracochłonny film Roberta Bendiga – Wielowiejskiego ze Szczecina. W nagrodę otrzymał on profesjonalny suchy skafander firmy Bare model Trilam Tech Dry, ufundowany przez ECN- Systemy Nurkowe, ul. J. Sobieskiego 6, 78-500 Drawsko Pomorskie o wartości ponad 5 tys. zł.

- Jako właściciel firmy nurkowej ulokowanej w Drawsku Pomorskim, widzę wzmożone zainteresowanie nurków z całej Polski przyjazdem nie tylko nad jezioro Drawsko, ale też pozostałe atrakcyjne akweny znajdujące się w powiecie drawskim – powiedział podczas wręczenia M. Kurowski. – To efekt naszej wspólnej Akcji „Jezioro Tajemnic”. 

Postanowiono także przyznać wyróżnienie dla Janusza Olejniczaka z Mirosławca, który otrzymał kamerę podwodną ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim. 

W konkursie udział wziął także Henryk Kilczewski z Koszalina, Emil Kozak z Czaplinka, Bartosz Drzewiecki z Torzymia i Jerzy Sadowski z Gliwic. Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz profilu fb „Jeziora Tajemnic”, zaś zwycięska – jako ostatnia. Będą także umieszczone na stałe w zakładce „Relacje z poszukiwań”. 

 

Powrót na górę

Moje konto

Więcej