Skład obwodowych komisji wyborczych w powiecie drawskim
- Napisane przez Inf. PKW
Nr obw. |
Nazwisko |
Imiona |
Funkcja |
Funkcja komisji |
gm. Czaplinek |
||||
1 |
Kowalska |
Barbara |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Nowicka |
Wanda |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Baczyński |
Sławomir Jan |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Kołodziejska |
Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Kryczka |
Michał |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Miszczuk |
Izabela Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Pieńkos |
Agnieszka Iwona |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Skonieczna |
Jolanta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Traczyk |
Marianna Leokadia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Kownacka |
Marianna Zofia |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Chamarczuk-Siwek |
Żaneta Edyta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Brzezinska |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Fujarska |
Joanna Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Jeruzalska |
Helena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kowalczyk |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Obuchowska |
Janina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Przygrodzka |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Sieniawska |
Agnieszka Renata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kaźmierczak |
Sylwia |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Nawrocka |
Magdalena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Brania |
Katarzyna Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Dąbrowiecka |
Agnieszka Mariola |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Dudkiewicz |
Helena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Gieniusz |
Wanda Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Kraska |
Aleksandra Sara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Ryczek |
Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Zakowicz |
Paulina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Trocka |
Kamila |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Szastko |
Eugenia |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Astramowicz |
Krystyna Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Dąbrowiecka |
Natalia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Dąbrowiecki |
Ryszard |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kosiór |
Bartłomiej Ryszard |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kozak |
Maria Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Łesyk |
Marzena Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Mikulska |
Halina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Kosmala-Błaszczyk |
Dominika Jadwiga |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Aleszko |
Renata Maria |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Baczyńska |
Dorota |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Czyżyk |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Dębowska |
Donata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Łysko |
Danuta Kazimiera |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Siwak |
Ewelina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Skibicki |
Zygmunt |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Sobieszek |
Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Rosiak |
Andrzej Stanisław |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wasylów |
Halina Zofia |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Baranowska |
Małgorzata Henryka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Czerwoniec |
Tomasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Gutowicz |
Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Jarczyńska-Badek |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Michaliszyn |
Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Uszakiewicz |
Jadwiga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wójcik |
Urszula Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Czerwoniec |
Emilia Elżbieta |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Kaczmarek |
Beata Joanna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Gański |
Michał |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Grzyb |
Ireneusz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Lech |
Leokadia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Nowicka |
Alicja Aleksandra |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Serafin |
Ewelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Sinoradzka |
Grażyna Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Żwirko |
Janina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Mierzejewska |
Iwona Beata |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Kocka |
Halina |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Durmaj |
Mieczysław Henryk |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Kruk |
Jadwiga Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Krupska |
Krystyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Kucal |
Janina Agata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Lesikowska |
Jolanta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Minkiewicz |
Sławomir |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Skrzypiec |
Alina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Rutkowska |
Emilia Klara |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Groździej |
Aleksandra Małgorzata |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Błogowska |
Izabela |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kołodziejska |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kotłowska |
Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Krasoń |
Elżbieta Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kubiak |
Joanna Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Reszta |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Rutkowski |
Piotr |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Wojdan |
Jadwiga Helena |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Zwolańska |
Barbara Emilia |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Dertkowska |
Krystyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Furmanek |
Krzysztof |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Hnatowski |
Sławomir Antoni |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Kwiatkowska |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Nagórski |
Ireneusz Marek |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Pastuszek |
Antoni |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Stefańczyk |
Bogumiła Rozalia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Klimczak |
Andrzej Leon |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Waracka |
Kazimiera |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Konieczny |
Zbigniew |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Kuras-Niedzin |
Justyna Bogumiła |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Kuzio |
Kazimierz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Łojek |
Renata Mariola |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Piętosa |
Aleksandra |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Siwak |
Łukasz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Troczyńska |
Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Kamińska |
Bożenna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Kucza |
Jan |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Cichocka-Mazur |
Marzena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Jakubczak |
Ewelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Latosińska-Fenske |
Beata Jadwiga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Ostropolska |
Edyta Bogusława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Pietrzak |
Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Zabrocka |
Ewelina Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Bednarek |
Bożena |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Doroń |
Mieczysław Józef |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Frydrych |
Dominika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Kucharska |
Aldona Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Rutkowska |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Suberlak |
Kinga Dagmara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Trzcińska |
Natalia Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Welk |
Anna Karolina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Bylica |
Irena |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Krupa |
Magdalena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Bielonko |
Marta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Chochoł |
Maciej |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Czernia |
Kamila |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Grzelak |
Klaudia Stanisława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Hajdukiewicz |
Tomasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Maciejasz |
Jadwiga Lucyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Olkowski |
Adam |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Mrówka |
Ryszard Henryk |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Wons |
Sławomir Marian |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Chwiałkowska |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Czernielewska |
Patrycja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Gałosz |
Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Jeschke |
Jan |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Kak |
Iwona |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Syroka |
Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Troczyński |
Waldemar |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Saja |
Barbara |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Sawicka |
Danuta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Dębowska |
Renata Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Hnatowska |
Agnieszka Dorota |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Kapysz |
Hanna Bożena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Kuchar |
Piotr Łukasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Kwiatkowski |
Krzysztof |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Nowakowska-Kosiór |
Monika Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Wojtczak |
Natalia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
gm. Drawsko Pomorskie |
||||
1 |
BINCZAK |
Sylwia |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Papis |
Weronika |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
BŁESZYŃSKA |
Beata Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
CISZEWICZ |
Paulina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
CZEKAJEWSKA |
Weronika Sylwia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
DOBROWOLSKA |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
HOFMAN |
Magdalena Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Kowalik |
Milena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
TYMIŃSKA |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Małecka |
Emilia |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kucharski |
Henryk Jan |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Andrykowska |
Ada Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Brzeźniakiewicz |
Zofia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Dziewidek |
Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Jankowska |
Emilia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Marchel |
Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
RUPIŃSKA |
Patrycja |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Styburska |
Monika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Taczykowski |
Grzegorz Marek |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Papis |
Joanna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Baranowska |
Barbara Irena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Domańska |
Weronika Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Figlus |
Marta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Jaźwińska-Błyskoń |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kołodziejczyk-Zubik |
Hanna Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kucharska |
Danuta Józefa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
ŻUK |
Bożena Leokadia |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
SKURCZYŃSKI |
Grzegorz Michał |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
BŁESZYŃSKI |
Andrzej Mariusz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Jaźwiński |
Jan |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
KIELISZKOWSKI |
Marcin |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Kuczerawa |
Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
SZATKOWSKA |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
SZURA |
Tamara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Wyrzykowska |
Julita |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
BRZYSKA |
Agnieszka Weronika |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
WOLSKI |
Tadeusz |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Gutowicz |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
MAKUCH |
Kamila Karolina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Pazdecki |
Mirosław Kazimierz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
SAKUTA |
Alina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
SAWKA |
Lidia Alicja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Wąśniewska |
Renata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
WOŁOWIEC |
Magdalena Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Orłowska |
Magdalena |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wilczyńska |
Wioletta Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Jażdżyk |
Krystyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Klonowska |
Joanna Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
KUCHARSKA |
Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Noga |
Krystyna Danuta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Oniszczuk |
Jadwiga Aniela |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Skaczkowska |
Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wronkowska |
Stanisława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Kowalska |
Anita |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
RYNKIEWICZ |
Mateusz Cyprian |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
BOHDANOWICZ |
Aleksandra |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
ŁOZIŃSKA |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
RYBICKA |
Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
SKRZYPIEC |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
SZYMEK |
Julia Zofia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Żychliński |
Michał |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
ŻYTNIAK |
Justyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Filinowicz |
Monika |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
CZESZCZEWIK |
Katarzyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Gręziak |
Marzena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Jankowska |
Małgorzata Wiesława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Ziółkowska |
Katarzyna Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Znyk |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Żmuda |
Kamila |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
ZAJDA-WOLIŃSKA |
Sylwia Eleonora |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
JAROSZEWICZ |
Ewa |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kapuściak |
Bernadeta Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
LIPSKA |
Dorota Hanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
OSTAPOWICZ |
Blanka Emilia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Ratajczyk |
Żaneta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
RUBLEWSKA |
Lidia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
SAWKA |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
SKORUPA |
Dominika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kamińska |
Agnieszka Grażyna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Skibińska |
Monika |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Dżus |
Ewelina Wiesława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Kaczmarek |
Magdalena Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Lisiecka |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
MEISNEROWSKA |
Jagoda |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Stochaj |
Katarzyna Dagmara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Trocha |
Jadwiga Urszula |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Walkiewicz |
Zbigniew |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
MARTUSIEWICZ |
Tomasz |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
KAMIŃSKA |
Bożena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
CHAŁA |
Danuta Stanisława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
KISZKIELEWICZ |
Joanna Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
REMBISZ |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
RZESZUTO |
Judyta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Sańpruch |
Irena Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Stasiak |
Lucyna Grażyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
ZIĘTARSKA |
Marta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Sobuś |
Iwona |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
NOWICKA |
Katarzyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Kwapińska |
Roksana |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Pieprzak |
Halina Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Roszak |
Janina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Walczak |
Wiesława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Wilga |
Elżbieta Stanisława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Wyrzykowska |
Wioletta Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
OSTAPOWICZ |
Teresa |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
ŻUKOWSKA |
Katarzyna Joanna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Adams |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Banaś-Wanagiel |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
FRĄCKOWIAK |
Klaudia Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
JĘDRZEJEWSKA |
Alicja Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Czekajewska |
Maria Teresa |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
MEISNEROWSKA |
Jolanta Maria |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Adams |
Michał Andrzej |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Kleczewska |
Klaudia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Kowalczyk |
Dawid Wojciech |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Maciąg |
Grzegorz Mirosław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Tomczyk |
Izabela Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
PEŁCZYŃSKA |
Marlena |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
OLECHNOWICZ |
Jan |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Achramowicz |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Boral-Szmagaj |
Joanna Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
KAMIŃSKI |
Jakub Dawid |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
MARTUSIEWICZ |
Halina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
MOROZ |
Andrzej Zbigniew |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Przepiura |
Agnieszka Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
SOCHACKA |
Ilona Edyta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Dworkiewicz |
Anna Maria |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Wilk |
Katarzyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Głowacka |
Izabela Weronika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
HUDANIEC |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Kwaśna |
Justyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Morawiec |
Dorota Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Wesołowska |
Monika Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
WADZIUK |
Bartosz |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Rygusińska |
Joanna Krystyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Czekajewski |
Mateusz Dariusz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
LASOTA |
Marzena Iwona |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
PALUCH |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
SZALEWSKA |
Wanda |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
TRZCIŃSKA |
Danuta Bronisława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
WALCZAK |
Lilla |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
ZIEMBIŃSKA |
Krystyna Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Szymańska-Gendek |
Iwona |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Kaczmarkiewicz |
Dorota Ewa |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Dąbrowska |
Monika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Gorzałka |
Paweł |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Końska |
Sylwia Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Pietkiewicz |
Krzysztof Kamil |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
SADY |
Remigiusz Zdzisław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
KUJAWKA |
Urszula Joanna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
HABRAT |
Milena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
CIESIELSKA |
Żaklina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
DURMIŃSKA |
Elżbieta Walentyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Kaczmarkiewicz |
Justyna Dominika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Michałowska |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Rompało |
Agnieszka Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
SOROKO |
Justyna Irena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
WASZKIEL |
Henryk |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
WOLIŃSKA |
Aniela |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Wojciechowska |
Krystyna Aniela |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Kurowska |
Ewelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Nowik |
Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Potoczna |
Agata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Stasiak |
Marek Karol |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Walenciej |
Monika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Wyrzykowska |
Joanna Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Wilkoń |
Magdalena Anna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Skibińska |
Katarzyna Patrycja |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Andrykowska-Wilga |
Nela Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Chojnicka |
Jolanta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Dziewidek |
Paweł |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Fiedorowicz |
Karolina Alina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Kołosowska |
Kinga Elżbieta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Szulkowska |
Edyta Sylwia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
RATAJCZYK |
Monika Maria |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
SAUTER |
Mirosław Bartosz |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
BARTOSIEWICZ |
Zofia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Kaczmarkiewicz |
Helena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
KOTOWICZ |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Kowalska |
Marcelina Genowefa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
PISZCZ |
Marzena Bożena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
KREFFT |
Joanna Alina |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
HAJDUKIEWICZ |
Anna Małgorzata |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
CISZEWSKA |
Helena Renata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Nowak |
Adrian |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
RADZIUSZ |
Alina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
RYCHLIK |
Daniel Konrad |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Zadrożna |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Krefft |
Janina |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Skibiński |
Karol Krzysztof |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Filinowicz |
Anna Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
KAROW |
Grzegorz Maks |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Pawłowski |
Łukasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Wichowska |
Izabela |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Wojciechowski |
Stanisław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Zbożnik |
Justyna Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
SZCZEPAŃSKA |
Krystyna Marta |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
JAGIEŁA |
Paula |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Diak |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
HABASIŃSKA |
Agnieszka Sylwia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
KALINOWSKA |
Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Kobus |
Aniela |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
MENDEL |
Magdalena Angelika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Łaszczewski |
Andrzej Jan |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Błaszczyk |
Halina |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Bieńko |
Robert |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Brodziński |
Artur |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Kapuścińska |
Jolanta Alicja |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Kowalczyk |
Justyna Elżbieta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
MELNYCZOK |
Alicja Agata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Ulikowska |
Kamila Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Terlecki |
Eugeniusz Krzysztof |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
ŚWIĄTCZAK |
Dominik Stanisław |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
JANDA |
Zofia Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
KISZKIELEWICZ |
Bogusława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Michalska |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
SIKORA |
Irena Zofia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
WYRZYKOWSKA |
Daria Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
WYRZYKOWSKA |
Magdalena Elwira |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Jasyk |
Tomasz Edward |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Wyrzykowska |
Ewa Mariola |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Dudzik |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Gaworzewska |
Monika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Łaszczewska |
Anna Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Nowicki |
Stefan Wojciech |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Pawłowska |
Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Wiśniewski |
Przemysław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Wyrzykowska |
Stefania |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Radlińska |
Anna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
STERKOWICZ |
Joanna Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
DULAK |
Piotr |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Prokocim |
Justyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
PUCHALSKA |
Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
SUWALSKA |
Dorota |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
TOBISZEWSKA |
Anna Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
WRONKA |
Jolanta Alina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Szpejda |
Barbara Ewelina |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
WOJCIECHOWSKA |
Magdalena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Dżus |
Marcelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Grochowska |
Marta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Grochowski |
Łukasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Gudowicz |
Grzegorz Henryk |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Stosio |
Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
Lisowska |
Agnieszka Joanna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
Brzeźniakiewicz |
Agnieszka Krystyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
KISZKIELEWICZ |
Krzysztof Witold |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
Makiej |
Katarzyna Alina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
Wilga |
Aleksandra |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
WNOROWSKA |
Dorota Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
16 |
Trocha |
Adam Jan |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
Wolszczak |
Aleksandra Katarzyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
Antonowicz |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
Kasprzycka |
Alina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
KUCHARSKI |
Cezary |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
16 |
Szczechowiak |
Irena Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
gm. Kalisz Pomorski |
||||
1 |
Bargieł |
Anna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Maras |
Maria |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Chlebek |
Mariola |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Klimczak-Kaczka |
Justyna Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Lisiewicz |
Angelika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Mazur |
Monika Ewelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Miśkiewicz |
Józef Krzysztof |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Pęder |
Renata Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Tomaszewska |
Emilia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Dobosz |
Agnieszka |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Orzechowska |
Martyna Maria |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Banasiak |
Jagoda Zuzanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Bargieł |
Maria Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Czarnojan |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Czarnojan |
Weronika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Mozal |
Alicja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Nowotczyńska |
Wanda Zofia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Ratajczak |
Alicja Aleksandra |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Araś |
Krystyna Wanda |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Kędzierska |
Dorota |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Głębocka |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Góralska |
Sabina Marzena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Gustaw |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Kranc |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Pawłowska |
Małgorzata Marcelina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Ratajczak |
Marcin |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Rutkowski |
Mateusz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Maślak |
Agnieszka Katarzyna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kabs |
Marta Joanna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Bukała |
Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Kawalec |
Justyna Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Labuda-Rulewicz |
Ludwika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Łopatka |
Kinga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Makowska |
Aleksandra Paulina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Popielarczyk |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Woźniak |
Ewelina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Popielarczyk |
Kamil |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Strzelecka |
Ewelina |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Kędzierska |
Patrycja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Kozłowska |
Jadwiga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Maciejak |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Semeniuk |
Julia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Skonieczko |
Helena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Trojnar |
Anna Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Wójcik |
Iwona Renata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Car |
Barbara |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Sikora |
Monika Justyna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Car |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Jedynowicz |
Dorota |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Mazur |
Krystyna Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Miśkiewicz |
Jadwiga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Niezgoda |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Pawliczek |
Aneta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Zbytek |
Lidia Marianna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Kadłubowska |
Danuta Krystyna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Dębska |
Agnieszka Aleksandra |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Hurka |
Jowita Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Jadwiżyc |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Kasielska |
Józefa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Kwaśniewska |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Mielczarek |
Zdzisław |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Romanowska |
Beata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Włodarek |
Bożena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Bejnarowicz |
Magdalena |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Osiński |
Radosław |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Korczyk |
Danuta Jadwiga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Magac |
Joanna Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Moń |
Renata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Piróg |
Ilona |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Pomagalska |
Kamila Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Tłuścik |
Krystyna Janina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Wołowiec |
Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Stodulska |
Bogumiła |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Błażewicz |
Marzena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Bejnarowicz |
Dominika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Bury |
Wioletta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Krupieńko |
Anna Brygida |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Mielczarek |
Marianna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Nowotczyńska |
Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Rocławski |
Grzegorz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Wyrzykowska |
Izabela |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Gardzińska |
Wioletta Anna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Janus |
Mateusz Paweł |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Dowżycka |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Korczyk |
Helena Krystyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Kuriata |
Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Michalicka |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Nanaszko |
Anna Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Rękawek |
Teresa Wiesława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Rzeszuto |
Patrycja |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Kłosowski |
Benedykt Joachim |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Szczęsna |
Iwona |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Gardzińska |
Stanisława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Kalita |
Małgorzata Jolanta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Krupińska |
Barbara Mariola |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Leszczyńska |
Anna Marta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Lisiewicz |
Edyta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Mazur |
Jolanta Zdzisława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Tomaszewska |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Dybner |
Małgorzata |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Morenko |
Jolanta Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Gwiaździńska |
Iwona |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Krymowska |
Alicja Zuzanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Marcinkowska |
Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Misiura |
Zenon Zdzisław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Pomagalska |
Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Rękawek |
Aleksandra |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Susz |
Monika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
gm. Wierzchowo |
||||
1 |
Suchońska |
Elżbieta |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Borowiec |
Barbara |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Duszyńska |
Jolanta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Garboś |
Edyta Paulina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Katra |
Aneta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Katrycz |
Wioletta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Maksanta |
Marzena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Sudoł |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Bołdysz |
Iwona |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Frydrych |
Renata Jadwiga |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Augustowska |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Gawlik |
Anna Magdalena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Jakubowska |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kuzio |
Aleksandra Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Ogorzałek |
Anna Wioletta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Trela-Milczarek |
Marlena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Drozdowicz |
Mieczysław |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Słomińska-Kopeć |
Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Andrysiak |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Fedro |
Cezary Adam |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Konieczna |
Violeta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Kwiatecka |
Joanna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Mikityszyn |
Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Suchońska |
Joanna Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Zalewska |
Bożena Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Stupak |
Anna Barbara |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Stec |
Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Karpa |
Mirella Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Lewkowicz |
Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Mirowska |
Żaneta Marzena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Pilarczyk |
Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Piórkowski |
Sylwester Józef |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Ryder |
Stefan |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Ryźlak |
Natalia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Lew |
Urszula |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Rębiś |
Krystyna Danuta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Augustyniak |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Choim |
Bożena Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Doroszuk |
Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Kałandyk |
Olga Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Kozłowski |
Ryszard |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Szczerbala |
Grażyna Halina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Woźniak |
Marzenna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Wasiutek |
Adam |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wójcik |
Maria |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Czechowicz |
Marzenna Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Fedro |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Huber-Cwynar |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Kawalec |
Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Pilarczyk |
Lidia Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Szłapak |
Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Wójtowicz |
Marlena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Sadowska |
Beata |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Dzieciątkowska |
Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Michalska |
Renata Mariola |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Młodzianowska |
Sylwia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Możdżeń |
Wiktoria Stanisława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Pańcyk |
Wiktoria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Retkowska |
Anna Jadwiga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Zwierzyńska |
Ewa Bogusława |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Żegiestowska |
Klaudia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Szczecińska |
Katarzyna |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Mikityszyn |
Piotr |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Cymborski |
Roman |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Karasińska |
Hanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Kasprzycki |
Zbigniew |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Łydzińska |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Matacz |
Jadwiga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Nalazek |
Emilia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Kruk |
Ewa |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Ekiert |
Elżbieta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Cegielska |
Judyta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Karasińska |
Barbara Marzena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Skrętkowicz |
Stanisław |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Stefan |
Halina Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Bogdańska |
Teresa |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Krawczak |
Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Bonna-Kwiatkowska |
Karolina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Mackiewicz |
Henryka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Sadowska |
Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Zjawiona |
Renata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
gm. Złocieniec |
||||
1 |
Adrianowska |
Jadwiga |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kuprowska |
Aleksandra Marta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Burak |
Krzysztof Andrzej |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kopka |
Dagmara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Korol |
Andrzej |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Kubacka |
Anita Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Skupień |
Halina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Stoiński |
Ryszard |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Swęd |
Joanna Angelika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
1 |
Tyma |
Magdalena Izabela |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Turowska |
Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Bałdyga |
Marek |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Chalimoniuk |
Jadwiga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Jung |
Małgorzata Jadwiga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Książek |
Alicja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Miłasz |
Ewa Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
1 |
Suchoripa |
Bożenna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Bielak |
Barbara |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Stanek |
Dorota |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Aszyk |
Alicja |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Bielak |
Elżbieta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Hawrasz |
Jolanta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Nowicka |
Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Oberda |
Grzegorz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Szczecińska |
Wioleta Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Śliwińska |
Danuta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
2 |
Skupień |
Marian |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Bielicka |
Jadwiga Teresa |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Balińska |
Anita Olga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Cygiel |
Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Jaśkiewicz |
Karolina Danuta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Łącka |
Izabela |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Nowicka |
Patrycja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Pieprzak |
Adriana Marcelina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
2 |
Rutkowska |
Marika Beata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Antczak |
Jadwiga |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Kuc |
Andrzej |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Dzik |
Tomasz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Frankowski |
Remigiusz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Hirniak |
Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Jędrzejewska |
Alicja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Książek |
Marta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Stoińska |
Edyta Magdalena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Woszczek |
Beata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
3 |
Lipska |
Gabriela Edyta |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Dobrzycka |
Teresa |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Balińska |
Bożena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Łuczkowska |
Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Milcz |
Mariola Zofia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Oberda |
Jakub |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Padewska |
Magdalena Olga |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Woldanowski |
Piotr |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
3 |
Ziomko |
Danuta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Skazińska |
Elżbieta |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Brzozowska |
Hanka Elżbieta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Bańkowska |
Krystyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Krawczyk |
Szymon Jan |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Król |
Grażyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Macel |
Elżbieta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Pawłowicz |
Jakub |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Szyszczakiewicz |
Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
4 |
Skraba |
Iwona Helena |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Hurka |
Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Braun |
Jolanta Violetta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Chrzanowska |
Grażyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Gąsowska |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Jędrzejczak |
Michał Szczepan |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Ostrowski |
Ireneusz Andrzej |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Świercz |
Beata Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
4 |
Ziniewicz |
Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Komorowski |
Adam |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Daćko |
Andrzej Władysław |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Czyszczoń |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Jung |
Dorota |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Kubacka |
Monika Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Mazur |
Roman |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Padjasek |
Olga Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Sabat |
Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Szynter |
Aneta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
5 |
Nowak |
Joanna Grażyna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Przywarta |
Kamila Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kubacka |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Kunasz |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Maciąg |
Weronika Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Szreta |
Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Szynter |
Sylwia Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
5 |
Tabaka |
Irena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Śliwińska |
Krystyna Wiktoria |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Gałek |
Teresa |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Dudek |
Justyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Flis |
Krystyna Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Kacprzyk |
Elżbieta Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Łakocki |
Józef Antoni |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Nowak |
Justyna Barbara |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Oleksińska |
Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Walkowiak |
Danuta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
6 |
Potoła |
Maria |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Zaremba |
Elżbieta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Bartoszek |
Sylwia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Cieszkowska |
Ewelina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Krochmal |
Karolina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Maciąg |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Mączka |
Katarzyna Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Przekadziński |
Łukasz Piotr |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
6 |
Turek |
Agnieszka Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Nowak |
Konrad |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Tabaka |
Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Bochyńska |
Barbara Helena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Dąbrowska |
Sylwia |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Dera |
Ewa Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Kalińska |
Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Kaliszuk |
Agata Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Pilipiec |
Izabela Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Śmietanka |
Maria Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
7 |
Komorowska |
Małgorzata |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Antoniewicz |
Lidia Małgorzata |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Dudek |
Weronika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Frukacz |
Arleta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Juszczyszyn |
Eugenia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Krzemińska |
Wioletta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Likas |
Aleksandra |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Popławska |
Renata Beata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
7 |
Wiszniewska |
Violetta Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Zwodzińska |
Lilia Aleksandra |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Kulik |
Wojciech |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Bąk |
Urszula |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Janiszewska |
Danuta Zofia |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Macur |
Edyta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Mendel |
Małgorzata Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Pawłowicz |
Justyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Reszka |
Aneta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Soroka |
Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
8 |
Smolak |
Robert |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Zienkiewicz |
Marcela |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Jaślarz |
Natalia Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Karczewska |
Diana Celina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Sobolewska |
Justyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Statkowska-Sidło |
Anna Alicja |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Zielnica |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
8 |
Zyśk |
Karolina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Strug |
Marzena |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Pękalska |
Wiesława Małgorzata |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Dalmata |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Jabłoński |
Paweł |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Krawczyk |
Ewa Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Kuzio |
Alina Regina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Kwolik |
Edyta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Stawecka |
Agnieszka Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Tabaka |
Dorota |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
9 |
Wiśniewska |
Marcela |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Gaczyński |
Sylwester |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Borowska |
Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Cębrowska |
Sandra |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Głowacka |
Aneta Agnieszka |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Kuwałek |
Karolina Justyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Misiun-Bednarska |
Iwona |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
9 |
Pasiński |
Tomasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Kwiatkowski |
Kazimierz Ignacy |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Purgał |
Jan Zbigniew |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Chrzanowska |
Anna Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Czmielewska |
Marzena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Juszkiewicz |
Malwina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Pawłowicz |
Jagoda |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Rychlik |
Kamil Mikołaj |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Sobczak |
Adriana Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Stasiak |
Czesław |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
10 |
Chromińska |
Małgorzata Anita |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Skrzeczewska |
Justyna Agnieszka |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Aszyk |
Robert |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Stempniewska |
Monika Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Strzelczak |
Irena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Trzciniecka |
Ewa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
10 |
Wołyniec |
Filip |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Flis |
Szymon |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Sinderman |
Paweł |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Chromiński |
Piotr Marek |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Jaworska |
Edyta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Kmiecik |
Jerzy |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Krawczyk |
Ewa Maria |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Kuropatnicki |
Sebastian Mikołaj |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Laskowski |
Ariel Sylwester |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Stempniewska |
Monika Joanna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
11 |
Moraś |
Leon |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Krzoska |
Joanna Edyta |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Czerepaniak |
Tadeusz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Flis |
Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Kaźmierowicz |
Michał |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Kielniacz |
Katarzyna Anna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Kmiecik |
Barbara |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
11 |
Laskowska |
Andżelika Kinga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Szczeciński |
Dawid |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Borysiewicz |
Ryszard Franciszek |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Antosik |
Kinga |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Brzozowska |
Aneta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Kołodziej |
Lucyna Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Kruszewski |
Kazimierz Jerzy |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Lewandowska |
Kamila |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Machała |
Natalia Aleksandra |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Stanek |
Marta Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
12 |
Karbowiak |
Renata |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Klimczyk |
Halina |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Kapka |
Justyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Krawczyk |
Kornelia Weronika |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Leśniewski |
Piotr |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Sołtys |
Bożena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
12 |
Stasieluk |
Sylwia Anna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Szymańska |
Kamila Anna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Kot |
Anna Irena |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Kocoł |
Danuta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Kuchto |
Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Kwolik |
Adam |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Makowska |
Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Migielicz |
Katarzyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Sinderman |
Monika |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Sinderman |
Teresa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
13 |
Śmieszko |
Marzena |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Swęd |
Weronika |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Grzelak |
Edward |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Kuchto |
Tadeusz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Lulko |
Barbara Helena |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Nowacki |
Łukasz |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Próchnicka |
Mirosława Aleksandra |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
13 |
Wyszomirska |
Czesława |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Wujków |
Edward |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Jasińska-Radzewicz |
Edyta Joanna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Gniffke |
Irena Józefa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Kmiecik |
Monika Małgorzata |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Krochmal |
Maria Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Lach-Kubat |
Renata Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Małek |
Aleksandra Maria |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Olesiak |
Joanna Marzena |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Śliwka |
Tomasz |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
14 |
Porazińska-Kowalczyk |
Dorota |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Nowakowska |
Renata |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Buca |
Sylwia Karolina |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Dykier |
Zbigniew |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Grabowska |
Ewa Jolanta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Grugel |
Jadwiga Teresa |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Kot |
Paweł |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Rapacz |
Jacek |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
14 |
Stawicka |
Katarzyna |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Danilewicz |
Mieczysław |
Przewodniczący |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Kaczmar-Witczak |
Anna |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Ciesiński |
Adam |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Ciesiński |
Robert |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Grabowska |
Marlena Aneta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Malasiewicz |
Joanna Małgorzata |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Przywarska |
Dorota |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Ziomko |
Marta |
Członek |
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie |
15 |
Błachuta |
Krystyna |
Przewodniczący |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Stanisławczyk |
Elżbieta Zdzisława |
Zastępca Przewodniczącego |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Białek |
Małgorzata Elżbieta |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Chacia |
Maria Halina |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Janiszewska |
Agnieszka |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Kochańczyk |
Krystyna |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Nałęcz |
Katarzyna Ewa |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
15 |
Żurek |
Dorota |
Członek |
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie |
Dodatkowe informacje
-
ISSUU: