50 osób z Drawska Pomorskiego pojechała na mecz Legii Warszawa

• Napisane przez  Tomasz Walkiewicz

Klub Sportowy Orliczek z Drawska Pomorskiego zorganizował po raz czwarty wyjazd na mecz Legii Warszawa. Uczestnicy zobaczyli emocjonujące spotkanie, w którym zwyciężył Mistrz Polski.

Grupa 50 osób z Drawska Pomorskiego, okolicznych  terenów wiejskich oraz z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rzepczynie 29 kwietnia 2015r. wyjechała do stolicy na mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.

Na boisku zapowiadało się na niespodziankę bo Pogoń zdobyła gola już w 5 minucie i schodziła do przerwy z prowadzeniem. Jednak druga połowa należała zdecydowanie do legionistów. Bramki strzelali Guilherme oraz Lewczuk, a końcowy wynik to 2-1 dla Legii Warszawa. Wśród młodzież  przeważali kibice Legii Warszawa, ale nie zabrakło sympatyków szczecińskiej Pogoni, którzy wracali z meczu lekko zasmuceni.

Grupa wyruszyła z Drawska w środę o godzinie 10 rano a powróciła w czwartek o 5 nad ranem. Koszt wyjazdu to  jedynie 25zł, a resztę dofinansował  KS Orliczek.  Organizator składa serdeczne podziękowania Kazimierzowi Pokutyńskiemu za pysze bułki na drogę.