Artykuły biurowe dla firm - 10 akcesoriów, które ułatwią pracę w firmie

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Artykuły biurowe dla firm - 10 akcesoriów, które ułatwią pracę w firmie

Przedstawiamy ranking akcesoriów papierniczych, które pomogą jeszcze lepszym funkcjonowaniu Twojego biura. Te artykuły biurowe zastosowanie znajdą w wielu codziennych czynnościach i według nas powinny znajdować się w każdej firmie.

Gumki recepturki

Bank, gospodarstwo domowe, farma, czy wielka korporacja – gumki recepturki znajdziesz w każdym z tych miejsc. Powszechnie stosowany w wielu dziedzinach produkt swoje zastosowanie znajdzie też w biurze. Możesz nimi spiąć zwinięty w rulon arkusz papieru lub złączyć notatki. Jedno jest pewne, gumka recepturka pomaga w wielu sytuacjach. 

Szpilki i pinezki

Sprawdzą się idealnie w umieszczaniu notatek i broszur na tablicach korkowych. Bogactwo ich wzorów i kolorów pozwoli wprowadzić Ci kreatywną atmosferę do firmy. Artykuły biurowe jak te, mimo małych rozmiarów są niezastąpione! Pinezki i inne akcesoria biurowe znajdziesz na https://offic.pl/936-akcesoria-biurowe.  

Spinacze

Musisz połączyć kilka kartek papieru w jeden plik, ale nie chcesz przy tym uszkodzić i używać dziurkacza lub zszywacza? Gotowe rozwiązanie – spinacze. Z ich pomocą posegregujesz dokumenty, które później z łatwością rozłączysz, czy przypniesz rachunek lub  pokwitowanie. Zawsze warto mieć je przy sobie. 

Taśmy biurowe

Lista zastosowań taśmy samoprzylepnej jest znacznie dłuższa niż ona sama. Przezroczysta i niepozostawiająca śladów taśma to jedno z tych akcesoriów biurowych, które powinno znajdować się na wyposażeniu każdej z firm. Wytrzymała taśma klejąca pokryta emulsyjnym klejem to wszechstronne narzędzie z zastosowaniem nie tylko w biurze. 

Lilijki, ekierki i …

Edycja tekstu lub tworzenie projektów bez ich pomocy jest znacznie bardziej trudne. Linijka to nie tylko przedmiot służący do rysowania. Przy jej użyciu podkreślisz najważniejsze fragmenty książki lub odmierzysz odpowiednie proporcje w prostych pracach domowych i biurowych.

Dziurkacze

Kilka ruchów ręką i porozrzucane na biurku kartki papieru gotowe są do wpięcia do segregatora. Absolutnie niezbędny przy archiwizacji dokumentów.

Pieczątki

Szybki stempel, zamiast podpisu pozwoli zaoszczędzić czas i niezaprzeczalnie pomoże w poświadczaniu o oryginalności dokumentów. Szeroki wybór tuszy oraz samych pieczątek sprawia, że nieustannie są one stosowane w urzędach oraz korporacjach. Wartym uwagi urządzeniem jest też datownik działający na podobnej zasadzie. 

Kleje

Swoje zastosowanie znajdują nie tylko na lekcji plastyki. W biurze zakleisz nimi koperty lub dołączysz do dokumentacji zdjęcia, lub grafiki. Nietoksyczne i przyjazne dla środowiska pozwalają na łączenie nie tylko papieru, ale również tkanin i grubej tektury.  

Nawilżacze do palców

W wertowaniu tysięcy stron przyda się małe wsparcie. Nawilżacz do palców to artykuł biurowy, który po pierwszym użyciu zostanie z nami na dłużej. Wytwarzany na bazie gliceryny nie pozostawia plam i jest nietoksyczny. Godnymi uwagi są także gumowe nakładki na palce ułatwiające przekładnie kartek.

Nożyczki

Dobrze naostrzone i poręczne nożyczki to skarb. Nie tylko przytniesz nimi wystający fragment papieru lub odpowiednio wytniesz wydrukowane wcześniej dokumenty. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej sprawiają, że raz kupione posłuż nam przez długie lata i pomogą w niejednej pracy biurowej.

Pamiętaj, że dobrze zorganizowane biuro i niezbędne akcesoria biurowe to gwarancja dobrze wykonanej pracy i satysfakcja nie tylko szefa, ale i pracowników. 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto