ROZUMIEM

Sokół Suliszewo pokonał Znicz Dzikowo 4:2

• Napisane przez  Marcin Karow
Sokół Suliszewo pokonał Znicz Dzikowo. Fot. Sokół Suliszewo Sokół Suliszewo pokonał Znicz Dzikowo. Fot. Sokół Suliszewo

Sokół Suliszewo po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa przełamał złą passę wygrywając 4:2 ze Zniczem Dzikowo w meczu 17. kolejki koszalińskiej A-klasy.

• Sokół Suliszewo wystąpił w składzie:
  • Grzegorz Karow – Marcin Karow (C), Damian Zbożnik, Mateusz Krasowski - Dawid Dudzik (80' Hubert Karow), Jakub Zadrożny, Maciej Jakubowski (70' Krzysztof Wisłocki), Łukasz Hofman (75' Przemysław Kowalik), Mateusz Zwindowski - Marcin Kostrzewa (60' Krystian Styburski), Michał Reczulski.

Spotkanie z Dzikowem rozpoczęło się niestety bardzo podobnie do ostatniego meczu z Bytyniem Nakielno, gdyż Sokół stracił bramkę w pierwszych minutach meczu. W 6. minucie goście wyszli na prowadzenie. Z upływem czasu kontrolę na boisku przejmowali zawodnicy Sokoła, jednak do wyrównania udało się doprowadzić dopiero w 30 minucie, gdy bramkarza Znicza z rzutu karnego pokonał Michał Reczulski. Sześć minut później strzelec bramki dla Sokoła został ukarany przez sędziego Pana Mirosława Gniffke żółtą kartką. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy na prowadzenie Sokoła wyprowadził Mateusz Zwindowski, który z około 16 metrów pokonał bramkarza. Po zmianie stron, w 50. minucie kolejne trafienie zaliczył "Zwinda" powiększając przewagę naszego zespołu. Po godzinie gry na boisku w miejsce Marcina Kostrzewy pojawił się Krystian Styburski, który trzy minuty później strzelił czwartą bramkę dla Sokoła w tym meczu. W 70. minucie za Macieja Jakubowskiego wszedł Krzysztof Wisłocki. Pięć minut później w miejsce schodzącego Łukasza Hofmana pojawił się Przemysław Kowalik. Na dziesięć minut przed końcem spotkanie urazu nabawił się Dawid Dudzik, a w jego miejsce wszedł powracający po kontuzji Hubert Karow. Goście w ostatnich minutach meczu zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę i tak mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Sokół Suliszewo 4:2 (2:1) Znicz Dzikowo

• 30' Michał Reczulski (k)
  • 42' Mateusz Zwidnowski
  • 50' Mateusz Zwindowski
  • 63' Krystian Styburski

Serdecznie dziękujemy licznej grupie kibiców, którzy wspierali swój zespół mimo mało sprzyjającej pogody. Kolejnym rywalem Sokoła Suliszewo będą Wspólni Różewo, którzy ostanie pięć ligowych spotkań kończyli zwycięstwem, a ostatnia ich porażka miała miejsce 3 listopada 2013r.