Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

50 godzin szkolenia z AutoCAD za darmo

  • Napisane przez  Małgorzata Jasyk
50 godzin szkolenia z AutoCAD za darmo

Kolejna, 10 osobowa grupa uczniów drawskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, uczestniczyła  w bezpłatnym kursie AutoCAD w ramach projektu „Budowa zintegrowanego szkolnictwa zawodowego na terenie Strefy Centralnej, poprzez wzmocnienie specjalizacji regionalnych na obszarze powiatu drawskiego” . Uczniowie technikum pojazdów samochodowych w ciągu 50 godzin doskonalili swoje umiejętności zawodowe w zakresie:

  • zaawansowanej obsługi programu, dotyczącej konfiguracji, tworzenia i edycji rysunków,
  • wykonywania  rysunków wykonawczych i złożonych,
  • dostosowaniu  program AutoCAD do swoich indywidualnych potrzeb, w celu maksymalnego podniesienia wydajności i wygody pracy.

Warunkiem ukończenia kursu była obecność na minimum 80% zajęć oraz zdanie praktycznego egzaminu wewnętrznego, sprawdzającego nabytą wiedzę i umiejętności.

Ponadto od tygodnia uczniowie klas technikalnych podnoszą swoje kwalifikacje na zajęciach praktycznych u pracodawców, z którymi ZSP w Drawsku Pomorskim podpisał umowy. Są to najlepsi edukatorzy w regionie. I tak technicy żywienia szkolą się w hotelu Radisson.  Praca ciężka , ale przynoszącą mnóstwo satysfakcji.

Technicy hotelarstwa mogą czerpać wiedzę i doświadczenie w Shuum Boutique Wellness Hotel w Kołobrzegu.

Natomiast młodzież technikum pojazdów samochodowych w nowoczesnym serwisie samochodowym Grupie POLMOTOR podnosi swoje umiejętności zawodowe z zakresu mechaniki pojazdowej. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej