Intermarche Drawsko


Przydatne akcesoria biurowe, które ułatwią organizacje dokumentów

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Przydatne akcesoria biurowe, które ułatwią organizacje dokumentów

Bałagań w firmie to zjawisko powszechne. Z brakiem porządku należy jednak walczyć. Przydać się do tego mogą rozmaite artykuły służące do organizowania dokumentów. Listę przedmiotów, które mogą przydać się najbardziej, prezentujemy poniżej.

Segregatory biurowe

Nic nigdy nie zastąpi klasycznego segregatora. Oprawione w koszulki lub zalaminowane dokumenty zawsze idealnie mieszczą się w grubej, tekturowej okładce. Niezawodny mechanizm ułatwia szybkie wyciąganie i wkładanie kartek. Znajdująca się na grzbiecie segregatora etykieta stwarza możliwość czytelnego opisania zawartości, a wzmocniony otwór na palec pozwala na bezproblemowe wyciąganie go z regału. Segregatory i inne artykuły biurowe tylko znajdziesz na stronie https://offic.pl.

Teczka

Tekturowa lub foliowa, z gumką lub wiązana, kolorowa lub biała – nie zważając na to, jaką teczkę wybierzemy, zawsze będzie ona spełniać swoje zadanie. Przechowywać możemy w nich wszystko: od zdjęć i projektów po dyplomy oraz broszury reklamowe. Z jej pomocą łatwo posegregujemy dokumenty, aby później odłożyć ją bezpiecznie do archiwum. Wewnętrzne wkładki zapobiegnie wypadnięciu złożonych w niej dokumenty, a laminowana powłoka dodatkowo ochroni teczkę przed kurzem. Mnogość dostępnych na rynku kolorów oraz wzorów ułatwią rozpoznanie zawartości nawet bez opisywania.

Przekładki do segregatora lub teczki

Mając już dokumenty umieszczone w segregatorze lub teczce, warto dodatkowo zastosować kartonowe przekładki. Te małe karteczki przeznaczone są do szczegółowego procesu archiwizacji. Wykonane ze sztywnej tektury posiadają otwory ringowe, dzięki czemu bez większych problemów wepniemy je do segregatora. Nadają się także do zadruku.
W sprzedaży znajdziemy także samoprzylepne przekładki z laminowanymi końcówkami. Z ich pomocą np. pogrupujemy dokumenty na rozdziały lub stworzymy dokładniejszy opis zawartości teczek.

Półki na dokumenty

Stojaki pomieszczą sporą liczbę arkuszy papieru. Najlepiej sprawdzą się do przechowywania dokumentów, do których potrzebujemy ciągłego dostępu. Wykonane z plastiku możemy ustawić jedna na drugiej, oszczędzając w ten sposób przestrzeń na naszym blacie.
Na rynku dostępne są też modele z metalowej siateczki. Półki te bardzo często umieszczone zostają na kilkupiętrowym stojaku z możliwością ich wysuwania.

Tuby kartonowe

Idealne do magazynowania, przesyłania lub przenoszenia dokumentów o dużym formacie. Zmieścisz w niej plakaty, rysunki, kalendarze oraz bannery reklamowe. Bez przeszkód możesz przechowywać w nich materiały w swoim biurze, nie martwiąc się o brak miejsca. Gruba ścianka ze sztywnego kartonu oraz białe zaślepki umieszczone na dwóch końcach tuby chronią zawartość przed zgięciem i wilgocią. Niezwykle praktyczne, ze względu na to, że zajmują niewiele miejsca. Dostępne w okrągłym i prostokątnym kształcie.

Mamy nadzieję, że z pomocą opisanych powyżej artykułów uda się zaprowadzić porządek na każdym z biurek. Dobra organizacja dokumentów z pewnością będzie skutkowała lepszą efektywnością firmy oraz przyczyni się do większej wydajności pracujących w niej osób.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto