Intermarche Drawsko


Jak doprowadzić białe, tanie buty sportowe do czystości?

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Jak doprowadzić białe, tanie buty sportowe do czystości?

Jak doprowadzić białe, tanie buty sportowe do czystości?

Uważasz, że osoby, które mają na nogach nieskazitelnie białe, tanie buty sportowe znają jakieś magiczne sztuczki, albo dopiero co je kupiły? To jest problem, ponieważ wszyscy wiemy, że białe tanie buty sportowe są tak wszechstronne, niezastąpione, gdy chce się wskoczyć w mega modne spodnie z wysokim stanem ulubiony i blezer w kratę.

Występują w garderobie każdej osoby mającej obsesję na punkcie stylu. Są tym, co zakładasz, gdy nie chcesz ubierać szpilek. Sztuczka polega na tym, że aby były tak wiecznie szykowne, jak to tylko możliwe, muszą wyglądać czysto i świeżo. Jednak jak to zrobić?!

Jak utrzymać białe, tanie buty sportowe w czystości?

To niesamowicie trudny do wykonania wyczyn, gdy mieszkasz w mieście lub gdy chcesz nosić te jaskrawobiałe tanie buty sportowe tak często, jak to tylko możliwe. Chociaż w związku z tym, że są tanie, możesz być w stanie kupić kolejną parę, gdy tylko się zabrudzą, to nie ukrywajmy, że zwykli śmiertelnicy wolą jednak przeznaczyć te pieniądze na co innego.

Nie wspominając o tym, że dbamy o środowisko, więc chcemy zakupione tanie buty sportowe jak najlepiej, przez jak najdłuższy czas wykorzystać. Dlatego chcemy Ci pomóc – odkryliśmy kilka niesamowitych sztuczek, dzięki którym Twoje tanie buty sportowe będą czyste i białe tak bardzo, że Tobie będzie się wydawać, że kupiłeś je wczoraj.

Wskazówka #1 sposób na zadrapania

Od razu, gdy zobaczysz niewielkie zadrapania lub smugi na swoich, białych, tanich butach sportowych, po prostu wyjmij swój ulubiony biały lakier do paznokci i zrób lekki retusz. To naprawdę działa cuda!

Wskazówka #2 sposób na plamy

Istnieje mnóstwo przydatnych małych narzędzi do czyszczenia, które mogą w tym zadaniu pomóc. Jeśli nie masz czegoś profesjonalnego pod ręką, skorzystaj z następującego scenariusza:

  • weź gąbkę kuchenną,
  • zanurz ją w occie,
  • pocieraj delikatnie plamy.

Voilà! W 99% przypadków powinny zniknąć, a Twoje tanie białe buty sportowe będą wyglądać jak nowe. Ważne: nigdy nie wrzucaj ich do pralki! Nawet włączona delikatnym cyklu pralka jest nieco zbyt mechaniczna i brutalna w swych procesach prania dla białych tanich butów sportowych. Są tanie, więc nie najwyższej jakości, dlatego jeśli chcesz by posłużyły Ci jak najdłużej, koniecznie trzymaj się ręcznej pielęgnacji obuwia.

Wskazówka #3 sposób na zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach

Użyj starej szczoteczki do zębów, ciepłej wody i delikatnego mydła, jeśli na butach są jakieś zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach. Delikatnie szoruj, aż do uzyskania zadowalającego Cię efektu.

Wskazówka #4 sposób na brudne sznurówki

Możesz mieć ochotę po prostu wrzucić białe sznurówki do pralki – ale nie rób tego. Zamiast tego umyj je ręcznie w ciepłej wodzie z delikatnym mydłem i pozwól im wyschnąć na powietrzu.

Skorzystaj z powyższych wskazówek, a Twoje tanie buty sportowe będą czyste i stylowe!

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto