Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wyciskanie sztangi w Kołobrzegu

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz
Zwycięzca kategorii Mateusz Rufkiewicz Zwycięzca kategorii Mateusz Rufkiewicz

Zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych "RUFIAN" po udanych zawodach w Świdwinie i w Dziwnowie postanowili powalczyć w Kołobrzegu. W sobotę 3 maja 2014 w Kołobrzeskiej  Hali Milenium odbył się VIII Ogólnopolski Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Kołobrzegu oraz Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeg w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

W turnieju udział wzięło ponad 60 zawodniczek i zawodników, wśród których byli zawodnicy ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych "RUFIAN" z Jankowa: Mariusz Rufkiewicz i Mateusz Rufkiewicz. Wspólnie rywalizowali utytułowani sportowcy, uczestnicy zawodów rangi Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy, wielokrotni Reprezentanci Polski oraz zawodnicy mniej doświadczeni, a także amatorzy. Rutyna starła się z wolą walki, a niepełnosprawność z pełnosprawnością. Próby bicia Rekordu Polski w kategoriach kobiet i mężczyzn dowodzą wspaniałego przygotowania poszczególnych uczestników oraz bardzo wysokiego poziomu sportowych zmagań na pomoście. Nasi siłacze zanotowali udany występ, Mateusz Rufkiewicz wygrał z duża przewaga swoją kategorię wyciskając 170 kg. Mariusz wycisnął  sztangę ważącą 172,5 kg i zajął szóste miejsce w kategorii plus 97 kg. Zawodnicy pragną podziękować panu Wojtkowi Kowalczykowi za pomoc w realizacji wyjazdu na te zawody

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej