Budżet obywatelski w Drawsku – nowy nabór

  • Napisane przez  DSI
Budżet obywatelski w Drawsku – nowy nabór

Burmistrz Drawska Pomorskiego przedstawił nowy harmonogram realizacji budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że po pierwszym naborze żaden wniosek nie przeszedł weryfikacji.

Można zgłaszać projekty

18 października rusza ponowna procedura naboru projektów w ramach budżetu obywatelskiego. Zgłoszenie propozycji projektu do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego dokonuje się na formularzu zgłoszeniowym, Uprawnionymi do wzięcia udziału w procedurze tworzenia budżetu obywatelskiego, polegającej na zgłaszaniu i wyborze projektów do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego są mieszkańcy gminy Drawsko Pomorskie. Wypełniony, kompletny i podpisany formularz zgłoszenia przekazuje się w oryginale do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim do dnia 31 października 2019 rok do godz. 15.00.

Rusza nabór do komisji rozpatrującej projekty

Drawski ratusz poinformował o ponownym naborze członków do Komisji Budżetu Obywatelskiego gminy Drawsko Pomorskie. Oprócz osób zaproszonych przez Burmistrza Drawska Pomorskiego członków do Komisji mogą zgłaszać się organizacje oraz osoby indywidualne. Spotkania członków Komisji odbędą się po zakończeniu zgłaszania projektów tj. w dniach 04.11 - 08.11.2019 r. Celem działalności Komisji jest ocena projektów składanych przez mieszkańców gminy Drawska Pomorskiego do realizacji Drawskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Stosowne dokumenty znajdziecie na stronie urzędu. Poniżej harmonogram

Budżet obywatelski w Drawsku – nowy nabór

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto