2019-10-19 Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz

2019-10-19 Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz
Rewolucja szczęścia dotarła do Czaplinka dzięki Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz. Liderką kobiecego ruchu Era Nowych Kobiet w Czaplinku i na Pojezierzu Drawskim została Patrycja Goszczyńska.
Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety z Czaplinka i okolic na pierwsze, oficjalne spotkanie Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz Czaplinek, które odbędzie się w dniu 19 października 2019 r. sobota, od godziny 16.00 w Czaplineckim Ośrodku Kultury przy ul. Pławieńskiej 1A. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podczas naszych spotkań Ery Nowych Kobiet Czaplinek będziemy wzajemnie wspierać się, dodawać otuchy, mnożyć dobrą energię, dzielić emocjami, inspirować się, budować szczęście oraz poczucie wartości. Nie będzie tematów tabu. Rozmawiać będziemy o wszystkim! Chcemy budować porozumienie w relacjach międzyludzkich. Pragniemy przede wszystkim dla siebie i wszystkich dobra, otwartości, akceptacji oraz zrozumienia. Wierzymy, że wszystko co dobre – wraca, a otrzymujemy – dając. Wspólnie budujemy klub szczęścia i miłości! Pamiętajcie, że razem możemy stworzyć coś niesamowitego.

Od godziny 18.00 wystawa Inicjatywy KaWtan p.t. "Aberracja" pokazuje stan kobiecych emocji w momencie kryzysu. Wraz z wystawą odbędzie się spotkanie z fascynującymi kobietami, które opowiedzą o formach przemocy psychicznej, o metodach przeciwdziałania, o prawach kobiet i o innych zagadnieniach dotyczących tematów przemocowych.
 
Więcej informacji o Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz Czaplinek na kanałach społecznościowych: Facebook @eranowychkobietczaplinek oraz Instagram: @eranowychkobiet_czaplinek Zapraszam serdecznie do dołączenia do grupy: Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz Czaplinek
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą Państwo nas wesprzeć, prosimy o kontakt z liderką Patrycja Goszczyńska na Facebooku lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Partnerzy:
- Czaplinecki Ośrodek Kultury
- Orskov Foods SA

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto