Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wspólna inwestycja przebudowy drogi 171

  • Napisane przez  http://www.czaplinek.szczecinek.lasy.gov.pl
Wspólna inwestycja przebudowy drogi 171

23 sierpnia w siedzibie Nadleśnictwa Czaplinek miało miejsce uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe reprezentowanym przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Czaplinek i Burmistrzem Barwic, o realizacji wspólnej inwestycji polegającej na przebudowie drogi łączącej drogę wojewódzką 171 z miejscowością Uradz. Ten ważny dla mieszkańców moment, podkreśliła obecność Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Małgorzaty Golińskiej oraz Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku Andrzeja Modrzejewskiego.

Inwestycja ma duże znaczenie dla mieszkańców niewielkiej miejscowości Uradz. Droga została w części już wyremontowana przez gminę. Niestety, ze względu na ograniczone możliwości finansowe, dalszy odcinek długo musiał by czekać na realizację. Dzięki zaangażowaniu środków Lasów Państwowych pochodzących z Funduszu Leśnego, roboty budowlane zostaną wykonane jeszcze w tym roku i droga będzie mogła służyć zarówno mieszkańcom, jak i leśnikom. Realizacja tej inwestycji w ciągu jednego roku - od planu do wykonania, była możliwa dzięki wsparciu wielu osób.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej