Intermarche Drawsko


I Festiwal Słoika, będzie konkurs i słoiki pełne najlepszych smaków

  • Napisane przez  Anna Bujkiewicz
I Festiwal Słoika, będzie konkurs i słoiki pełne najlepszych smaków

Starosta Drawski zaprasza 31 sierpnia w godzinach od 15 00 do 2000 wszystkich  chętnych do wzięcia udziału w  „ I Festiwalu Słoika – Ryby 2019”.

Podczas Festiwalu odbędzie się konkurs na najlepszy „produkt ze słoika”, w pięciu kategoriach : ryby, owoce, warzywa, podroby i pasztety, oraz nalewki.

Uczestnikami Konkursu mogą być przedstawiciele sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń oraz lokalni producenci z regionu. Wystawcy muszą być mieszkańcami powiatu drawskiego. Warunkiem udziału  jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 22 sierpnia 2019 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3, lub złożenie  bezpośrednio w kancelarii – pokój 115 z dopiskiem „ I Festiwal Słoika – Ryby 2019”.

Prezentacja zgłoszonych potraw i produktów,  ich degustacja przez Jury i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie „I Festiwalu Słoika – Ryby 2019r.” o wyznaczonej godzinie i miejscu.

Dodatkowym atutem ocenianej potrawy lub produktu będzie nawiązanie do historii oraz zwyczajów ziem Powiatu Drawskiego. Produkty muszą znajdować się w słoiku (ozdobienie słoika będzie dodatkowym atutem).

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto