Setki biegaczy na Drawsko Biega 2014

  • Napisał 
Uczestnicy podczas grupowego zdjecia. Fot. Adam Cygan Uczestnicy podczas grupowego zdjecia. Fot. Adam Cygan

Kolejna edycja Drawsko Biega już minęła, z uwagi na bardzo dużą frekwencję prezentujemy ogromną galerię zdjęć (147). Według naszych szacunków w tej największej rekreacyjnej imprezie biegowej w Drawsku Pomorskim w tym roku udział wzięło ponad 400 osób co jest rekordem w jej historii.

Tradycyjnie już wydarzenie odbyło się w Parku Chopina, z tą różnicą, że rejestracja uczestników i rozgrzewka odbyła się na terenie Orlika. Trzy stanowiska do rejestracji pozwoliły uniknąć kolejek, które tworzyły się w ubiegłym roku. 

Punktualnie o godzinie 12-tej Małgorzata Piłatowska prowadząca bieg zaprosiła wszystkich do wspólnej rozgrzewki i jej prowadzenie przekazała Justynie Kuzio, instruktorce zumby i fitness. Trasa biegu była podobna i miała długość 3,9 km. Jednak nie jednego uczestnika przysporzyła o zadyszkę :).

W trakcie rekreacyjnego biegu, bo taki charakter ma ta impreza, odbywały się przystanki, podczas których biegacze wykonywali ćwiczenia. Po pokonaniu dystansu w czasie około 50 minut trasa zakończała się na Jędrkowej Przystani. Tam na polu Andrzeja Rusieckiego na wszystkich czekało ognisko i kiełbaski. Dla tych co mieli jeszcze siły organizator Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim przygotował konkurencje sportowe. Oczywiście nie zabrakło dyplomów dla uczestników, szkół biorących udział, stowarzyszeń sportowych oraz najmłodszych i najstarszych biegaczy.

Podsumowując, pogoda oraz doskonała atmosfera podczas imprezy przyciąga sporą ilość zarówno młodych jak i starszych mieszkańców zapraszając ich do ruchu.

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto