Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Siłacze nie zwalniają tempa

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz
Siłacze nie zwalniają tempa

16 czerwca w Świdwinie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Świdwina w wysikaniu sztangi leżąc oraz Mistrzostwa Polski Północnej i Zachodniej w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc.
Wśród zawodników nie zabrakło reprezentantów Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian Jankowo. Po kilkugodzinnych zmaganiach z ciężarami na ławeczce weterani ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian uzyskali następujące wyniki:

- W kategorii weteran 40 -49 lat

  • II miejsce z ciężarem 150 kg zajął Krzysztof Kośmiński
Siłacze nie zwalniają tempa

- W kategorii weteran plus 50 lat

  • I miejsce z ciężarem 192,5 kg zajął Jarosław Bastek
  • II miejsce z ciężarem 180 kg zajął Leszek Pasieka
  • III miejsce z ciężarem 150 kg zajął Mariusz Rufkiewicz

Po dekoracji zawodników w wyciskaniu klasycznym sztangi leżąc odbyły się Mistrzostwa Polski Zachodniej i Północnej w wyciskaniu wielokrotnym ( sztanga ważyła tyle co zawodnik ) Reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian osiągnęli następujące wyniki:

- w kategorii weteran plus 40 lat

  • Krzysztof Kośmiński zalicza 30 powtórzeń sztangą ważącą 85 kg i zdobywa I miejsce, w tej samej kategorii Mariusz Rufkiewicz wyciska sztangę ważącą 100 kg 21 razy i zdobywa II miejsce
Siłacze nie zwalniają tempa

Czworo zawodników S.S.S. Rufian Jankowo zdobyło łącznie sześć medali w tym dwa złote i trzy srebrne i jeden brązowy.
Prezes Stowarzyszenia Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo Mariusz Rufkiewicz składa serdeczne podziękowania Sylwestrowi Kmiecikowi, Krzysztofowi Kuliga i Krzysztofowi Kośmińskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu członków S.S.S. Rufian na te zawody

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej