Reklamy web push – jakie korzyści mogą przynieść Twojemu biznesowi?

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Reklamy web push – jakie korzyści mogą przynieść Twojemu biznesowi?

Współczesna reklama internetowa to wysoka skuteczność, a także przystępne ceny. Jedną z najnowocześniejszych propozycji w tej dziedzinie jest reklama typu web push. Dlaczego warto z niej skorzystać?

Reklama typu web push, która określana jest także mianem pushad lub push advertising, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów nawet wtedy, gdy reklamodawca nie ma w tym żadnego doświadczenia – kampanię można bez problemu prowadzić samodzielnie.

Czym jednak dokładnie jest reklama push? Jakie korzyści może przynieść firmie, która zdecyduje się na jej wdrożenie? Jak zacząć się promować za jej pośrednictwem?

Reklama web push – co to jest?

Reklama internetowa typu pushad, która pozwala na prowadzenie działań za pośrednictwem przeglądarek internetowych na komputerach, a także na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach.

Web push to reklama prezentowana w formie notyfikacji – powiadomień, które prezentowane są na ekranach komputerów lub jako powiadomienia wyskakujące na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu są one również dobrze widoczne, co także przekłada się na ich skuteczność.

Reklama ta cechuje się wysokim współczynnikiem CTR (ang. click through rate), czyli współczynnikiem klikalności. Mierzy on stosunek liczby kliknięć do wyświetlania reklamy. Szacuje się, że aż 35 osób na 100 klika w reklamę pushad!

Korzyści z wdrożenia reklamy pushad:

  • przyciągnięcie na stronę internetową nowych użytkowników
  • zachęcenie do dokończenia zakupów pozostawionych w koszyku
  • przystępne ceny reklamy – opłacalne rozwiązanie dla każdej firmy
  • proste wdrożenie reklamy – można prowadzić kampanię samodzielnie

Jak wdrożyć reklamę pushad w swojej firmie?

Gdy firma pragnie skorzystać z reklam typu pushad, może zrobić to także samodzielnie. Za pomocą takich narzędzi jak https://push-ad.com/pl/ można samodzielnie przygotować i wdrożyć kampanię reklamową on-line – bez posiadani specjalistycznej wiedzy.

Zatem reklama typu push to atrakcyjna propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby skutecznie reklamować się w internecie!

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto