Drawskie talenty prezentują swoją twórczość na wystawie

  • Napisane przez  Adam Cygan za Daniel Puchalski
Praca Ewy Hryniewicz. Fot. Daniel Puchalski Praca Ewy Hryniewicz. Fot. Daniel Puchalski

Wtorek wydawać może się niezbyt fortunnym dniem na otwarcie wystawy. Jednak organizatorzy zaryzykowali i udało się. Dziś odbył się wernisaż wystawy Drawskich Talentów. Inicjatywa namówienia autorów do wyjścia z cienia i pokazania światu swoich prac wyszła od Klubu Sportowego Orliczek. 

Na wystawie ukazano prace Euniki Gądek, Ewy Hryniewicz, Doroty Adamczyk, Marcina Czerwińskiego, Łukasza Woźniaka, Zbigniewa Walkiewicza oraz Mariusza Jóźwiaka. Prace doskonałe i profesjonalne, a przy tym różnorodne: rysunek, malarstwo i fotografia. Przy tej okazji przypomina się niedawna wystawa "Pomaluj mój świat" zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Drawsku Pomorskim, która ukazywała nieznane dotąd talenty uczniów, rodziców i nauczycieli szkoły. Obydwie wystawy miały swoje miejsce na drawskim dworcu.

Mamy nadzieję, że inicjatywy zrealizowane przez KS Orliczek oraz Szkołę Podstawową będą kontynuowane i skłonią kolejne Drawskie Talenty do pokazania swoich prac. Z resztą o potrzebie realizacji takich przedsięwzięć, jak i zainteresowaniu drawszczan przekonuje liczba osób, które przybyły na otwarcie.

Wystawę można oglądać do końca tego miesiąca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego na ul. Kolejowej 1 (dworzec kolejowy)

Fot. Daniel Puchalski, Tomasz Walkiewicz

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto