Giełda staroci w Drawsku Pomorskim 3 maja

  • Napisane przez  DSI
Giełda staroci w Drawsku Pomorskim 3 maja

Zapraszamy kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, naturalnych produktów spożywczych oraz wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych. Posprzątaj swój świat i pozbądź się u nas niepotrzebnych rzeczy, może komuś innemu będą akurat potrzebne – informuje Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim, który będzie organizował pchli targ.

Jeżeli masz coś atrakcyjnego do sprzedaży, wymiany lub chcesz podzielić się swoją pasją – zapraszamy w sobotę, 3 maja 2019r godz. 14.00 do Parku Chopina w Drawsku Pomorskim.

Pchli Targ ma przypominać te najsłynniejsze w Polsce, poświęcone między innymi starociom, wymianom między kolekcjonerami, choć nie zapominamy o osobach, które zechcą zbyć niepotrzebne już im przedmioty. Impreza będzie utrzymana w stylu jarmarku, ze wszystkimi jego urokami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają stoły ekspozycyjne (stoły rozkładane 180 cm x 90cm) oraz wyjątkową atmosferę! W razie niepogody stanowiska usytuowane zostaną w namiotach.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto