Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spotkanie Partnerów Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna

  • Napisane przez  Kamila Ulikowska
Spotkanie Partnerów Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna

W sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim 14 marca odbyło się kolejne spotkanie Partnerów Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna.

Lidera kontraktu - Powiat Drawski reprezentowali Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Mariusz Nagórski - wicestarosta oraz Waldemar Włodarczyk - etatowy członek zarządu natomiast Urząd Marszałkowski reprezentował Janusz Gromek - członek zarządu.

Głównym tematem spotkania były nowe nabory w ramach Kontraktu Samorządowego, kryteria i regulaminy, które omówili pracownicy Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego.

Na spotkaniu poruszono również temat transportu publicznego i związany z tym projekt realizowany przez Bank Światowy i Urząd Marszałkowski. Polega on na wprowadzeniu e-modułu dotyczącego cyfrowej mapy wszystkich – publicznych i prywatnych połączeń transportowych jakie funkcjonują na terenie powiatów: drawskiego, łobeskiego i świdwińskiego. Trwają prace końcowe projektu e-moduł, który w najbliższym czasie będzie testowany w powiecie drawskim.

Ponadto pracownicy Biura Kontraktu Samorządowego podsumowali dotychczasową realizację projektów.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej