,,Nie ma ciszy dla Gabrysi” – koncert charytatywny. Zdjęcia i video

  • Napisane przez  Anna Józiak i wolontariusze z ZSP w Kaliszu Pomorskim
Fot. ZSP, Film: E-CHO Telewizja Choszczno Fot. ZSP, Film: E-CHO Telewizja Choszczno

We wtorkowy wieczór 5 marca 2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbył się koncert charytatywny „Nie ma ciszy dla Gabrysi”. Pomysłodawczynią i główną organizatorką wydarzenia była wolontariuszka, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, Klaudia Worach. Jej aktywne i kreatywne działania wspomagała Anna Józiak, pedagog szkolny i opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu. Dochód z koncertu – 7305,64 zł., przekazano na konto Fundacji siepomaga.pl z przeznaczeniem na leczenie dziewczynki.

Koncert prowadziły uczennice ZSP w Kaliszu Pomorskim Zuzanna Jedynowicz i Natalia Hoppe z grupy teatralnej „Klepsydra”. Zapowiadały wykonawców oraz nadchodzący moment licytacji. W przygotowanie koncertu zaangażowało się wiele osób, instytucji, dla których los drugiego człowieka okazał się bardzo ważny. Serdecznie dziękujemy za smaczne wypieki domowej roboty, babeczki, ciasteczka ozdobione napisami, których sprzedaż cieszyła się dużym powodzeniem. W szczególności podziękowania składamy: Agnieszce Kubat, Poli Grajcewicz, Zuzannie Kostrzewskiej, Zuzannie Szymańskiej, Wojciechowi Kędzierskiemu, Aurelii Mączkowskiej, Bożenie i Grzegorzowi Furman, Wojciechowi Sztobryniowi,  Annie Fajgergrupie „Lodołamaczy”  z Kalisza Pomorskiego i Mirosławca oraz młodzieży z internatu: Bartkowi Banasiakowi, Kacprowi Papisowi, Wojtkowi Lewandowskiemu.

Koncertowi towarzyszyła licytacja m.in. kajaka oraz przedmiotów i karnetów na zabiegi kosmetyczne, voucher na makijaż permanentny, karnet dla 4 osób na naukę gry w golfa. Prowadząca licytację, Stanisława Górnik, swoim dowcipem i entuzjazmem wprowadzała widzów w radosny nastrój i zachęcała do kupna fantów. Wszyscy występujący artyści grali i śpiewali prosto z serca. Na scenie wystąpili: Wiktoria Pałasz, Edyta Tyrcha, Daria Milczach z grupy teatralnej „Klepsydra, Stanisława Górnik i Sara Nowak.

Wolontariusze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim serdecznie dziękują  mieszkańcom Kalisza Pomorskiego, Drawna, Choszczna, Zamęcina, Korytowa oraz Szczecina za zaangażowanie i okazane wparcie. Fanty przekazane na licytację, często wykonane własnoręcznie, robiły duże wrażenie. Dziękujemy: Justynie Krajewskiej, Magdalenie Piotrkowskiej, Ewelinie Krykwińskiej, Dorocie Nowak, Aleksandrowi Wróblewskiemu, Dorocie Lewandowskiej, Bożenie Kuwałek, Państwu Nowak z Drawna, Adamowi i Annie Leśko, Elwirze Ponieckiej, Szkole Podstawowej w Zamięcinie i Korytowie, przedstawicielom telewizji „Echo” z Choszczna, Dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych w Kaliszu Pomorskim. Serdecznie dziękujemy również Dyrekcji i pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim za okazaną pomoc i chęć współpracy oraz  Adamowi Stąporkowi  za obsługę techniczną i nagłośnienie.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto