Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

O dotacjach z NGO w Starostwie Drawskim

  • Napisane przez  Małgorzata Katuszonek
O dotacjach z NGO w Starostwie Drawskim

5 marca w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pozarządowych z terenu powiatu drawskiego.

Przybyłych gości przywitał Mariusz Nagórski, wicestarosta drawski oraz Katarzyna Getka, sekretarz powiatu.

Na spotkaniu omówiono następujące tematy:

  • Małgorzata Katuszonek, inspektor Wydziału Organizacyjnego omówiła roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019;
  • Monika Wawrzyniak, podinspektor Wydziału Organizacyjnego przedstawiła informację nt. czym jest profil zaufany i jak go założyć;
  • Łukasz Pietrzak przedstawiciel Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej z Wałcza przedstawił informację o obowiązkach sprawozdawczych składanych przez organizacje pozarządowe.  

W drugiej części spotkania Łukasz Pietrzak przedstawił ofertę Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej z Wałcza. Następnie organizacje pozarządowe przedstawiły swoją działalność statutową i problemy, z jakimi się spotykają.  Stanisław Cybula, starosta drawski podkreślił znaczenie działalności organizacji pozarządowych dla rozwoju powiatu drawskiego oraz wyraził wolę współpracy z NGO.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej