Intermarche Drawsko


Szkolne drużynowe potyczki językowe

  • Napisane przez  Aleksandra Lezler-Leszczełowska
zdjęcia: Aleksandra Lezler-Leszczełowska i Anna Krochmal	zdjęcia: Aleksandra Lezler-Leszczełowska i Anna Krochmal

W piątek 1 marca 2019 r. uczniowie  I klasy Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu wzięli udział w drużynowym  konkursie  językowym. W konkursie brało udział  pięć trzyosobowych losowo wybranych drużyn.

Drużyny rywalizowały nie zapominając o poczuciu humoru i poszanowaniu zasady fair play. Zadania konkursowe sprawdzały wiedzę językową połączoną z kompetencjami matematycznymi i treściami cyfrowymi m.in. w zadaniu z kodami QR, w których zakodowane były zadania z matematyki w języku angielskim oraz niemieckim.

Umiejętność korzystania z technologii, współpracę w zespole oraz swoje umiejętności językowe pokazali w grze językowej online z graczami na całym świecie. 1. miejsce zajęła drużyna w składzie: Wiktoria Mikulec, Hubert Okoń, Kacper Rudziński; 2. miejsce drużyna w składzie: Martyna Ganżumow, Martyna Ziętek, Robert Ślusarski; 3. miejsce drużyna w składzie: Jakub Somrowski, Bartosz Smyk, Mikołaj Kirkis. Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele języków obcych: Aleksandra Jurasz-Kozieł, Aleksandra Lezler-Leszczełowska i Piotr Bąkowski.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto