Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Sokół pokonał Mechanika Bobolice w sparingowym meczu

• Napisane przez  Grzegorz Karow

Przygotowania przed sezonem piłkarskim trwają. Na drawskim Euroboisku Sokół Suliszewo podejmował Mechanika Bobolice, z którym mierzył się w letnim okresie przygotowawczym, a wynik poprzedniego meczu to 4:0 dla drużyny z Suliszewa.

Mecz był rozgrywany systemem 2x 45 minut.  Już od pierwszych minut gospodarze wykazywali się szybką grą i to Sokół zdobył pierwszą bramkę. Brak komunikacji pomiędzy obrońcami wykorzystał Mariusz Kwaśny. Mechanik szybko wyrównał w podobnym stylu. Kolejną bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Marcin Jakubowski, a piękną asystą popisuje się Adam Kozak.

W drugiej połowie Mechanik zagrał w 10 ponieważ jeden zawodników doznał kontuzji, po której nie mógł kontynuować gry. Dzięki temu gospodarze powinni mieć przewagę, jednak Mechanik wyprowadził kilka groźnych akcji. Na szczęście zatrzymanych przez bramkarza i trochę szczęścia

Sokół w drugiej części spotkania również miał okazje, ale ostatecznie wynik się zakończył 2:1