Niezawodny sposób na zachowanie ślubnych wspomnień

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Niezawodny sposób na zachowanie ślubnych wspomnień

Kiedy wrócicie pamięcią do swojego dzieciństwa czy wieku nastoletniego, wiele twarzy i zdarzeń może być już rozmytych. Tak działa umysł — nawet te najważniejsze chwile z czasem zaczynają się zacierać. Bieg kolejnych lat nieubłaganie robi miejsce kolejnym wartym zapamiętania momentom. Ślubne wspomnienia na pewno pozostaną w pamięci bardziej wyraźne niż wszystkie inne, jednak rok po roku również zaczną się delikatnie wykruszać. Jak temu zapobiec? Poznajcie niezawodny sposób.

Najważniejszy dzień zachowany w kadrach

Bez względu na to, czy zdecydowaliście się na profesjonalnego fotografa, czy też ktoś z rodziny albo znajomych robił Wam zdjęcia, ślubne fotografie wymagają wyjątkowej oprawy.

Ten magiczny dzień powinien być zapisany w kadrach, które nigdy się nie zgubią i nie będą zalegały w zapomnianych szufladach. Luzem schowane odbitki mogą z czasem wyblaknąć albo zaginąć na przykład przy przeprowadzkach. Zadbajcie, by zdjęcia z uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego miały odpowiednią oprawę — wydrukujcie je w postaci fotoksiążki albo fotoalbumu ślubnego!

Niezawodny sposób na zachowanie ślubnych wspomnień

Czym różni się fotoksiążka od fotoalbumu?

Fotoksiążka (poznajcie ją bliżej tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/) i fotoalbum to idealne sposoby na to, by przechowywać zdjęcia ślubne w odpowiedniej dla nich formie. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze będą prezentowały się elegancko i pięknie, a Wy z największą przyjemnością będziecie do nich wracać i pokazywać rodzinie.

Czym różnią się te produkty? Najważniejsze są dwie różnice. Po pierwsze fotoksiążka, jak i tradycyjna książka, posiada grzbiet. Fotoalbum takiego grzbietu nie ma, dzięki czemu można go otworzyć całkowicie na płasko, co ułatwia oglądanie zdjęć w gronie znajomych przy jednym stole. Drugą różnicą są strony. W fotoksiążce strony wewnętrzne są miękkie, natomiast sama okładka może być zarówno miękka, jak i twarda albo płócienna. Fotoalbum z kolei składa się z jednakowych stron o wysokiej gramaturze.

To, którą formę wydruku zdjęć wybierzesz, zależy od Ciebie. Obie mają dużo zalet i sprawdzą się zarówno na domowy użytek, jak i na prezent.

Niezawodny sposób na zachowanie ślubnych wspomnień

Wyraz wdzięczności dla najbliższych

Mówiąc o prezentach, nie można nie wspomnieć, że fotoksiążka i fotoalbum będą wspaniałym upominkiem dla najbliższych.

Można je wręczyć rodzicom, podczas momentu podziękowania w trakcie wesela (sprawdź przygotowany pod tę okazję szablon: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/podziekowania-dla-rodzicow/), ale także świadkom już po ślubie jako dowód wdzięczności za pomoc w przygotowaniach. Dzięki temu i Wam, i Waszym bliskim wszystkie najważniejsze szczegóły z tego dnia zostaną w pamięci na dłużej.

Niezawodny sposób na zachowanie ślubnych wspomnień

Nie zwlekaj i już teraz uporządkuj swoje zdjęcia ze ślubu albo stwórz prezent dla rodziców, rodzeństwa czy świadków. Spraw, by Twoje wspomnienia zachowały się w pełnych kolorach!

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto