Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzień Drugi Baja Drawsko. W Kaliszu Pomorskim wiele wrażeń

  • Napisane przez  Inf. Baja Drawsko

Drugi dzień zmagań uczestników Baja Drawsko dobiegł końca. Nie był to łatwy dzień. Zawodnicy zmagali się z trudnym terenem poligonu drawskiego, na którym wytyczone zostały odcinki specjalne. Nie obyło się bez niespodzianek. Kilka załóg musiało wycofać się z rajdu ze względu na problemy ze swoimi pojazdami. Jak mówią sami zawodnicy poligon drawski zawsze zaskakuje, tak było również i tym razem.

Od godzin porannych w Kalisz Pomorskim funkcjonowało miasteczko rajdowe. Zawodnicy po pokonaniu odcinków specjalnych na poligonie drawskim przejeżdżali do Kalisza Pomorskiego, aby dokonać niezbędnych napraw serwisowych i wracali na teren poligonu drawskiego. Organizator przygotował wydarzenia dodatkowe. W miasteczku rajdowym odbyły się koncerty zespołów muzycznych i wokalistów.

W godzinach popołudniowych zawodnicy wrócili do Drawska Pomorskiego. W niedzielę podejmą kolejne zmagania z poligonem drawskim, aby wyłonić zwycięzców rajdu Baja Drawsko. Rajd ma już swoich liderów. W RMPST dużą przewagę nad swoimi konkurentami ma duet Łukasz Komornicki i Ernest Górecki. Na drugiej pozycji po dzisiejszych OS-ach są Maciej Stańco i Artur Kołodziej.

Natomiast na trzeciej uplasował się duet Sławomir Wasiak i Marcin Grydziuszko. Dzisiejsze OS-y w RPPST z dużą przewagą nad swoimi rywalami zakończył duet Zbigniew Jasiewicz i Daniel Radzio. Dotychczasowi liderzy Antończak / Mańkowski na drugim OS zmagali się z awarią swojego pojazdu. Na pierwszej pozycji w Pucharze Polski w Rajdach Baja jest aktualnie Sebastian Kałużny.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej