Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mariusz Rufkiewicz bije kolejne rekordy Polski i staje na podium

  • Napisane przez  Rufian Team

Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym które odbyły się w dniach 28-30, 03, 2014 r. ściągnęły do Mińska Mazowieckiego najsilniejszych trójboistów, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: przysiad ze sztangą na ramionach, wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce oraz martwy ciąg. Na starcie stawiło się ponad 230 zawodników z całej Polski, płeć piękną reprezentowały 53 panie. Bardzo udany start zapisali na swoim koncie siłacze z Jankowa, Mateusz Rufkiewicz w kategorii seniorów do 83 kg w swoim debiutanckim starcie w trójboju siłowym uzyskał  łączny wynik 610 kg ( 190 kg, 167,5 kg, 252,5 kg ) i na czterdziestu zawodników zajmuje szóste miejsce. W kategorii open masters 40 - 49 lat Mariusz Rufkiewicz pokonuje rywali i ustanawia nowe rekordy Polski  w przysiadzie 222,5 kg i w trójboju 622,5 kg oraz zdobywa tytuł Mistrza Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. 

Zawodnicy składają serdeczne podziękowania dla pana Burmistrza Zbigniewa Ptaka, Leszka Paradowskiego i  Artura Jurewicza - STYLBET, Sylwestra Kmiecika - NOWOCZESNE TECHNIKI  GRZEWCZE i Krzysztofa Kalinowskiego za pomoc związaną z wyjazdem na Mistrzostwa.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej