Intermarche Drawsko


Goście z Gdyni w LO w Złocieńcu

  • Napisane przez  ks. Marcin Ćwiek CR
Foto: Anna Krochmal, Prezentacja oferty studiów Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni Foto: Anna Krochmal, Prezentacja oferty studiów Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Słoneczny, 22 dzień lutego przywiódł do murów naszej szkoły gości z Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte z Gdyni.

Byli nimi pochodzący ze Złocieńca Marcin Turalski – który w dodatku jest absolwentem „Andersa”, oraz Eryk Doliński – studenci I roku studiów wojskowych tejże uczelni. Ich zadaniem było przedstawienie oferty studiów ich Alma Mater, co ku uciesze wszystkich nie okazało się nudnym wykładem ale żywą opowieścią z ich życia i ich doświadczeń. Przedstawili oni dostępne kierunki oferowane zarówno studentom wojskowym jak i cywilnym, sposoby i warunki rekrutacji, możliwości zakwaterowania i pomocy socjalnej a nade wszystko jak wygląda zwyczajny dzień wojskowego studenta Akademii. Ich szczere relacje zrodziły pytania ze strony naszej społeczności, na które nasi Goście z chęcią odpowiadali. Czy któryś z naszych tegorocznych absolwentów pójdzie w ich ślady? – dowiemy się wkrótce, gdyż uczelnia przyjmuje zgłoszenia do 31 marca.

Goście z Gdyni w LO w Złocieńcu

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto