Spotkanie dla organizacji pozarządowych.

  • Napisane przez  DSI za SP
Gra w klasy podczas Wakacyjnych Spotkań Parkowych w  Parku Chopina realizowanych przez stowarzyszenie Meander. Fot. Adam Cygan Gra w klasy podczas Wakacyjnych Spotkań Parkowych w Parku Chopina realizowanych przez stowarzyszenie Meander. Fot. Adam Cygan

Starosta Drawski organizuje spotkanie dla III sektora. Jak czytamy w komunikacie: „Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 5 marca br. w godzinach 11.00 w sali narad nr 07 Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3 – zaprasza Starosta Drawski Stanisław Cybula."

Tematem spotkania będzie:

  1. Omówienie bieżących zmian przepisów dot. sprawozdań finansowych składanych do Urzędu Skarbowego przez organizacje pozarządowe.
  2. Omówienie rocznego programu współpracy powiatu drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.
  3. Sprawy różne.

Na spotkanie należy zgłaszać się do 27 lutego br. pod nr telefonu: 94 36 307 78, lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto