Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Sokół Suliszewo przygotowuje się. Sparing: remis z Błękitnymi Pomierzyn

• Napisane przez  Grzegorz Karow

Wczoraj Sokół rozegrał swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Pomierzyn, która na co dzień występuje w 4 - tej grupie Koszalińskiej B - klasy. Graliśmy systemem 3x30 min, a sędzią tego spotkania był Klaudiusz Krawczyk.

Drużyna z Suliszewa szybko objęła prowadzenie po szybkim prostopadłym podaniu do Kacpra Żarczyńskiego, który bezproblemowo poradził sobie z bramkarzem. Błękitni chcieli szybko odpowiedzieć, ale kontra zawodników z Sokoła została zamieniona na bramkę. Autorem tego gola był Adam Kozak.

W drugiej tercji tego spotkania Błękitni po błędzie obrony Sokoła strzelili bramkę kontaktową. Dominacja w środku pola gości pokazała, że mogą jeszcze wyrównać i niestety taka sytuacja miała miejsce przy rzucie wolnym, gdzie zawodnik gospodarzy stojący w murze dostaje prosto w rękę. Efektem tego sędzia podyktował jedenastkę, którą Goście szybko wykorzystali.

Trzecia tercja to była wyrównana gra. Każdy mógł strzelić bramkę lecz zabrakło tzw. "zimnej krwi" a warunki tego dnia były niesprzyjające.